Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA, BILETY. Gdzie i kiedy koncerty? Kto wystąpi na scenie?

2022-06-24 8:05 Ewelina Kulasza
Wakacyjna Trasa Dwójki - Boys
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Wakacyjna Trasa Dwójki - Boys

Wakacyjna Trasa Dwójki to najgłośniejsza i najgorętsza impreza, która trwa przez całe wakacje. Na wielkiej scenie w różnych częściach Polski wystąpią znani artyści z branży disco polo i nie tylko. Kto i kiedy pojawi się na scenie? Miasta, daty i inne ważne informacje dotyczące koncertów, znajdziecie w tym artykule.

Spis treści

 1. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA, DATY
 2. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - GWIAZDY
 3. Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - BILETY

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - trasy, miasta, daty, gwiazdy to najbardziej interesuje fanów dobrej muzyki i oczywiście zabawy! Wakacyjna Trasa Dwójki powraca pod hasłem Lato Muzyka Zabawa. To gorące, wakacyjne koncerty, które rozpoczynają się w niedzielę 26 czerwca i potrwają aż dwa miesiące! Nie zabraknie wspaniałych prowadzących, a także niesamowitych brzmień, które podbijają listy przebojów w naszym kraju. W ubiegłym roku podczas wydarzenia na wielkiej scenie pojawili się między innymi: Zenek Martyniuk, Marcin Miller i zespół Boys, Viki Gabor, Gromee, Roksana Węgiel, Thomas Andres, niegdyś jeden z filarów legendarnej formacji Modern Talking i inni. Kto pojawi się na scenie Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022? W jakich miastach odbędą się koncerty TVP Lato Muzyka Zabawa? Będzie się działo!

ZOBACZ TAKŻE: Szybkie Pytania - Gromee. Kto przychodzi w nocy do jego sypialni? WIDEO

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - MIASTA, DATY

Gdzie i kiedy odbędą się koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022? Do jakich miast zawitają koncerty Lato Muzyka Zabawa? Trasa tegorocznego wydarzenia nie jest jeszcze znana, ale gdy tylko zostanie ujawniona podamy ją w tym miejscu. Jak wiadomo Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 rozpocznie się pierwszym koncertem w niedzielę 3 lipca w Wilnie. Oto cały harmonogram koncertów:

 • 3.07 - Wilno - Przeboje lata
 • 10.07 - Augustów - Hity domówek
 • 17.07 - Włocławek - Muzyka romska
 • 24.07 - Stalowa Wola - 30 lat disco polo
 • 31.07 - Łomża - Folk Festiwal
 • 7.08 - Stężyca - Hity wszech czasów
 • 15.08 - Elbląg - Festiwal piosenki wojskowej państw NATO
 • 21.08 - Zabrze - Niech żyje biesiada!
 • 27.08 - Sopot - Wielki jubileusz Pytania na Śniadanie
 • 28.08 - Sopot - Zakończenie lata

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - GWIAZDY

Jakie gwiazdy wystąpią na Wakacyjnej Trasie Dwójki 2022? Na razie lista artystów nie jest znana, jeśli tylko będzie coś wiadomo, artykuł zostanie od razu zaktualizowany.

ZOBACZ TAKŻE: Te polskie gwiazdy zmieniły swoje imię lub nazwisko. Będziesz w szoku jak naprawdę się nazywają!

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - BILETY

Gdzie kupić bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki 2022? Ta informacja jest poszukiwana przez wiele osób, które chcą znaleźć się na koncertach. Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki w ubiegłych latach były całkowicie darmowe. Wystarczyło zarezerwować wejściówkę na stronie WorldMedia, zakładka bilety klikając w niebieski przycisk 'zarezerwuj zaproszenie'. Jednorazowo można było zarezerwować tylko cztery wejściówki, więc możemy się domyślać, że podczas tegorocznej edycji będzie podobnie. Uwaga - wejściówki na koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki rozchodziły się zawsze jak świeże bułeczki, dlatego warto szybko na nie polować!

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - będziesz oglądać?