Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z Cleo! Konkurs Startup Music wystartował!

2022-09-02 10:12 Ewelina Kulasza
Startup Music
Autor: Radio SuperNova Startup Music

Muzyka to Twoja pasja? Kochasz śpiewać, a Twoją idolką jest Cleo? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco to konkurs Startup Music jest właśnie dla Ciebie! Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z najpopularniejszą polską piosenkarką, która nie tylko daje czadu na scenie i w swoich teledyskach, ale także zasiada na fotelu trenera w The Voice Kids.

Kim jest Cleo - wie chyba każdy! Cleo to jedna z popularniejszych wokalistek w naszym kraju i składa się na to wierze aspektów. Urok osobisty, błysk w oku, dobre serce, a także miłość i wdzięczność do fanów, którzy na każdym kroku ją wspierają. Nie można również zapomnieć o jej hitach, które co chwilę goszczą między innymi na antenie Radia SuperNova, a także o roli trenerki, którą jest w The Voice Kids i daje tam po prostu czadu! Cleo słynie również z niesamowicie ciepłej relacji ze swoimi fanami w sieci i z pewnością niejeden z nich marzy by spotkać ją na żywo. Teraz jest to możliwe, a wszystko dlatego że startuje konkurs Startup Music, w którym do wygrania jest niesamowita nagroda! Szczegóły konkursu znajdziesz w dalszej części artykułu.

Co robili zanim byli sławni? Nie zgadniecie gdzie pracował Marcin Miller, Cleo i inni

Szybkie pytania - Cleo

Konkurs Startup Music - ZASADY

Muzyka to Twoja pasja? Kochasz śpiewać? Chcesz zostać gwiazdą polskiej sceny, usłyszeć swój głos na antenie Radia SuperNova, a przede wszystkim nagrać piosenkę z Cleo? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, to konkurs Startup Music jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy, że nagrasz i wyślesz do nas swoją interpretację wybranej przez ciebie piosenki Cleo. Wersja dance, akustyczna inna? Ty zdecyduj jak czujesz piosenki Cleo w swoim wykonaniu. Następnie prześlij go nam poprzez specjalny formularz na stronie startupmusic.radiosupernova.pl. Pamiętaj, że plik musi być nagrany w formacie mp3, a jego rozmiar może wynosić max 5 MB. Konkurs realizowany jest w terminie od dnia 22.08.2022 do 21.09.2022, a już we wtorek 27 września odbędzie się wielki finał, podczas którego poznamy zwycięzcę, który razem z Cleo nagra i zaśpiewa jej piosenkę!

Nie czekaj ani chwili dłużej! Prześlij nam swoje zgłoszenie i spełnij marzenia o byciu gwiazdą polskiej sceny muzycznej!

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: Sara James w America's Got Talent - kiedy WIELKI FINAŁ w TV? Do wygrania GRUBA kasa!

Sonda
Czy weźmiesz udział w konkursie Startup Music?