Doda

i

Autor: AKPA

AQUARIA TOUR

Koncerty Dody 2023 - Aquaria Tour. MIASTA, DATY, BILETY

Ta jesień będzie należeć do Dody! Wokalistka ogłosiła swój powrót na scenę i już na początku października zagra nie jeden, a dwa koncerty w Warszawie! To jednak nie koniec niespodzianek. Doda rusza jesienią w swoją trasę koncertową Aquaria Tour. Gdzie kupić bilety? Jakie są ceny? Sprawdźcie najważniejsze informacje.

Spis treści

  1. Aquaria Tour 2023 - MIASTA, DATY
  2. Aquaria Tour 2023 - BILETY

Trasa koncertowa Dody wyczekiwana jest przez wszystkich fanów gwiazdy! Kiedy odbędzie się Aquaria Tour? Do jakich miast zawita Doda i ile kosztują bilety? To trzeba wiedzieć. Doda to jedna z popularniejszych piosenkarek w branży muzycznej, a w ostatnim czasie jest dosłownie wszędzie. Pokazuje się na wielkich, telewizyjnych wydarzeniach, wydaje nowości i nie przestaje zaskakiwać. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Doda wypuszcza własne suplementy o nazwie DODA D'EAU, a także pracuje nad nowym programem Doda. Dream Show, który będzie mieć swoją premierę w Telewizji Polsat. To jednak nie koniec. Doda ogłosiła trasę koncertową Aquaria Tour podczas której zaprezentuje nie tylko piosenki z pokrytej platyną płyty Aquaria, ale pokaże także muzyczne nowości! W jakich miastach odbędą się jej koncerty? Ile kosztują bilety? Odpowiadamy!

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Aquaria Tour 2023 - MIASTA, DATY

Gdzie i kiedy odbędą się koncerty Dody w ramach trasy Aquaria Tour? Wszystko stanie się jasne już w czwartek 3 sierpnia. To właśnie wtedy artystka poda wszystkim najważniejsze informacje dotyczące jej muzycznego przedsięwzięcia. Gdy tylko cały harmonogram trasy Aquaria Tour 2023 będzie znany, od razu zaktualizujemy dla Was ten artykuł i podamy wszystkie najważniejsze szczegóły na ten temat. Na ten moment znane są dwa pierwsze koncerty Dody w ramach Aquaria Tour, które odbędą się w Warszawie.

Doda. Dream show - trasa koncertowa Aquaria Tour:

  • 7 października 2023 - godz. 18:30 WARSZAWA (Studio 2400, ul. Łubinowa 4a)
  • 8 października 2023 - godz. 18:30 WARSZAWA (Studio 2400, ul. Łubinowa 4a)
  • 12 października 2023 - godz. 18:30 WARSZAWA (Studio 2400, ul. Łubinowa 4a)
  • 14 października 2023 - godz. 18:30 WARSZAWA (Studio 2400, ul. Łubinowa 4a)
  • 15 października 2023 - godz. 18:30 WARSZAWA (Studio 2400, ul. Łubinowa 4a)

Kolejne daty koncertów zostaną ogłoszone już w poniedziałek 4 września.

Aquaria Tour 2023 - BILETY

Ile kosztują bilety na trasę koncertową Dody - Aquaria Tour? Bilety można zakupić na stronie eBilet.pl, a ich ceny zaczynają się od 129 złotych. Wejściówki na koncerty występują w formach Standart, VIP i SVIP.

ZOBACZ TAKŻE: Aquaria Tour - BILETY. Ile kosztują bilety na koncerty Dody? Gdzie kupić?

Sonda
Wybierasz się na koncert Dody w ramach trasy Aquaria Tour?
Listen on Spreaker.