Doda

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Szok! Doda wypuszcza nowy produkt i już zapowiada kolejny. Rewolucja na rynku?

2023-08-02 11:00

Doda przyzwyczaiła fanów do tego, że nie reklamuje byle czego. Gwiazda poleca tylko te produkty, z których sama na co dzień korzysta. Tym razem postanowiła pójść o krok dalej i stworzyć... własne suplementy o nazwie DODA D'EAU. To jednak nie wszystko! Piosenkarka zapowiedziała coś jeszcze.

Chociaż Doda jest obecna na rynku od ponad 20 lat, nie może pochwalić się licznymi współpracami. I bynajmniej nie wynika to z jej wybuchowego charakteru, a bycia fair względem swoich odbiorców. Piosenkarka wielokrotnie podkreślała w mediach społecznościowych i wywiadach, że reklamuje tylko te produkty, które spełniają jej oczekiwania i z których na co dzień korzysta. Niektóre z nich, jak chociażby lody Doda, zapisały się na kartach historii. Teraz wokalistka postanowiła rozszerzyć swoją działalność o kolejne, bliskie jej sercu pole. Za pośrednictwem social mediów ogłosiła premierę autorskich suplementów DODA D'EAU.

1 września rusza sprzedaż moich autorskich suplementów, nad którymi pracowałam ostatnie dwa lata. Przygotujcie się na ekskluzywną terapie od wewnątrz - napisała w opisie do zmysłowego spotu reklamowego DODA D'EAU.

To jednak nie wszystko. Piosenkarka ma też w planach wydanie własnej linii perfum, o czym wspominała już kilka miesięcy temu.

Doda NIE BOI się stalkera. Nachodzi ją od 20 lat!

Suplementy i perfumy Dody

Doda od zawsze była nie tylko wokalistką, ale i mającą głowę na karku bizneswoman. Piosenkarka postanowiła rozszerzyć swoją działalność na rynku "beauty", zapowiadając linię suplementów, jak również perfum. Zapachy od Dody, jak zapowiedziała artystka, na pewno pojawią się w sprzedaży. Na ten moment nie wiadomo jednak kiedy. Suplementy DODA D'EAU będą dostępne od września. Nie znamy jednak jeszcze ich cen.

Źródło: Szok! Doda wypuszcza nowy produkt i już zapowiada kolejny. Rewolucja na rynku?