Eurowizja Junior 2022 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy? Jaka jest nagroda?

2022-12-11 16:06 Ewelina Kulasza
Eurowizja Junior 2022 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy? Jaka jest nagroda?
Autor: junioreurovision.tv Eurowizja Junior 2022 - NAGRODA. O co walczą uczestnicy? Jaka jest nagroda?

Eurowizja Junior 2022 już 11 grudnia. Polskę reprezentować będzie Laura Bączkiewicz, która swoim głosem i urokiem osobistym zachwyca wiele osób. Jaka jest nagroda dla zwycięzcy Eurowizji Junior 2022? O co walczą uczestnicy? Sprawdźcie poniżej, co powędruje w tym roku do zwycięzcy.

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2022 - NAGRODA

Nagroda na Eurowizji Junior 2022 ciekawi wiele osób. O co walczą uczestnicy konkursu? Tegoroczna Eurowizja Junior odbędzie się w niedzielę 11 grudnia w Erywaniu. Polską reprezentantką za sprawą specjalnych preselekcji w programie Szansa na Sukces, została 11-letnia Laura Bączkiewicz. Urocza artystka, którą widzowie TVP 2 kojarzą z The Voice Kids 5, pojawi się na wielkiej scenie z piosenką "To The Moon". Czy Polska powtórzy sukces Roxie Węgiel i Viki Gabor, które triumfowały na Eurowizji Junior w 2018 i 2019 roku? Szanse są duże, jednak o wszystkim dowiemy się w najbliższą niedzielę. O co walczą uczestnicy Eurowizji Junior 2022? Jaką nagrodę otrzyma zwycięzca konkursu? To warto wiedzieć!

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - GODZINA. O której godzinie jest Eurowizja Junior 2022?

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Eurowizja Junior 2022 - NAGRODA

Jaka jest nagroda na Eurowizji Junior 2022? Co dostaje uczestnik zajmujący pierwsze miejsce na 20. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci? Od lat nagrodą wręczaną zwycięzcy muzycznego konkursu jest pamiątkowa statuetka w kształcie mikrofonu oraz bukiet żywych kwiatów. Nagroda pieniężna nie jest przewidziana, chyba że głowa danego państwa ma dla swojego reprezentanta jakąś niespodziankę. Dodatkiem do nagrody na Eurowizji Junior jest także możliwość zorganizowania kolejnej edycji konkursu w kraju zwycięzcy.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - GŁOSOWANIE. Czy można głosować na Polskę?

Sonda
Czy uważasz, że Laura Bączkiewicz ma szanse wygrać Eurowizję Junior 2022?
Listen to "LAURA BĄCZKIEWICZ PRZED FINAŁEM EUROWIZJI JUNIOR (SuperNova o muzyce)" on Spreaker.