Viki Gabor - wiek, wzrost, rodzice, piosenki, usta, chłopak, gdzie mieszka, Instagram

2022-12-31 9:12 Ewelina Kulasza
Viki Gabor
Autor: AKPA Viki Gabor

Viki Gabor to artystka, która dosłownie dorasta na naszych oczach! Ile ma lat? Jak potoczyła się jej kariera w branży muzycznej? Czy jej serce jest już zajęte? Odpowiedzi na te i inne pytania, poznacie w poniższym artykule. Poznajcie bliżej gwiazdę polskiej sceny muzycznej.

Spis treści

 1. Viki Gabor - wiek, wzrost
 2. Viki Gabor - rodzice
 3. Viki Gabor - chłopak
 4. Viki Gabor - piosenki
 5. Viki Gabor - usta
 6. Viki Gabor - Instagram

Viki Gabor - wiek, wzrost, rodzice, piosenki, usta, chłopak, gdzie mieszka, Instagram. Viki, a właściwie Wiktoria Gabor to polska piosenkarka, idolka młodzieży, która dosłownie dorasta na naszych oczach! Widzowie mogli ją poznać po raz pierwszy, oglądając drugą edycję The Voice Kids. To właśnie tam, jako 12-letnia dziewczynka pojawiła się na scenie i oczarowała wszystkich swoim głosem. Będąc w drużynie Tomsona i Barona, wyśpiewała sobie wielki finał i mimo iż nie zajęła pierwszego miejsca, to jej kariera poszła do przodu niczym burza. W 2019 roku Viki Gabor została wybrana jako reprezentantka naszego kraju i w Gliwicach zwyciężyła 17. edycję Eurowizji Junior. Rok później wydała debiutancki krążek Getaway (Into My Imagination), który uzyskał certyfikat złotej płyty.

Viki Gabor była też najmłodszą uczestniczką Twoja Twarz Brzmi Znajomo, występowała na różnych medialnych wydarzeniach i koncertach, a do tego stała się prawdziwą idolką dzieci i młodzieży w social mediach. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Viki Gabor - wiek, wzrost

Ile lat ma Viki Gabor? Piosenkarka urodziła się dokładnie 10 lipca 2007 roku w Hamburgu, czyli jak łatwo można obliczyć w 2022 roku skończyła 15 lat. Ile wzrostu ma Viki Gabor? Dokładny wzrost artystki nie jest znany, jednak śmiało można stwierdzić, że zalicza się ona do grona wysokich nastolatek.

Viki Gabor - rodzice

Kim są rodzice Viki Gabor? Artystka ma kochających rodziców, którzy wspierają ją na każdym kroki. Viki jest córką Eweliny i Dariusza Gabor. Ma starszą o cztery lata siostrę Melisę, która pisze teksty i komponuje muzykę. Viki Gabor mieszka w Krakowie i jest pochodzenia romskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Nie milkną echa po występie Viki Gabor i jej mamy. Takiego duetu nikt się nie spodziewał!

Viki Gabor - chłopak

Czy Viki Gabor ma chłopaka? Ta informacja z pewnością ciekawi niejedną osobę, jednak w sieci nie znajdziemy odpowiedzi na to pytanie. Viki Gabor nie mówi za dużo o swoim życiu prywatnym w mediach.

Viki Gabor - piosenki

Viki Gabor ma na swoim koncie wiele piosenek. Do tych najpopularniejszych należy kawałek Superhero, który powstał specjalnie na Eurowizję Junior 2019. Oprócz tego największymi hitami Viki Gabor są numery takie jak:

 • Afera
 • Ramię w ramię (z Kayah)
 • Getaway
 • Moonlight
 • Napad na serce
 • Toxic Love

Która piosenka Viki Gabor pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 8
Na co dzień jestem osobą, która:

Viki Gabor - usta

Wiele osób poszukuje informacji na temat ust Viki Gabor, a dokładniej tego, czy zostały powiększone. Viki wielokrotnie pytana o to przez dziennikarzy zawsze sobie z tego żartowała, więc można stwierdzić że ma do siebie ogromny dystans. 

Viki Gabor - Instagram

Viki Gabor jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej nick @vikigaborofficial. Artystkę obserwuje w aplikacji blisko 800 tysięcy osób!