Dawid Kwiatkowski pokazał jakim jest wspaniałym ojcem chrzestnym. Rozczulenie gwarantowane!

i

Autor: AKPA Dawid Kwiatkowski pokazał jakim jest wspaniałym ojcem chrzestnym. Rozczulenie gwarantowane!

Dawid Kwiatkowski pokazał jakim jest wspaniałym ojcem chrzestnym. Rozczulenie gwarantowane!

2022-12-19 8:23

Dawid Kwiatkowski zafundował swoim fanom samą słodycz! Artysta pokazał się wszystkim od prywatnej strony i rozczulił zdjęciami ze swoją chrześnicą. Lepszego wujka mała księżniczka nie mogła sobie wymarzyć!

Dawid Kwiatkowski od lat utrzymuje się na bardzo dobrej pozycji nie tylko w branży muzycznej, ale także w polskim show-biznesie. Nie dość, że na jego koncertach gromadzi się ogromna publiczność fanów, to jeszcze jego media społecznościowe przepełnione są osobami, które go uwielbiają! Nie można zapomnieć o jego roli trenera w The Voice Kids, którego dzieciaki po prostu uwielbiają. Mimo prężnie rozwijającej się kariery zawodowej, Dawid Kwiatkowski prowadzi też spokojne życie prywatne. Odpoczywa, podróżuje, a także spędza dużo czasu z rodziną. Często na jego instagramowym profilu możemy oglądać jego relacje z mamą, z przyjaciółmi, natomiast teraz artysta zdecydował się pochwalić uroczym ujęciem ze swoją małą chrześnicą.

ZOBACZ TAKŻE: Maryla Rodowicz odmrożona w reklamie sklepu. Pokolenie Z skacze z radości!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Dawid Kwiatkowski z chrześnicą

Chyba każdy w tym przedświątecznym czasie, chciał zobaczyć taki uroczy obrazek. Dawid Kwiatkowski zdecydował się pokazać kilka kadrów ze swojego prywatnego życia. Na zdjęciach pokazuje swoje prawdziwe oblicze u boku chrześnicy. Fanki pozazdrościli uroczej księżniczce i samo chcieliby mieć takiego wujka!

- Sama słodycz ?

- Słodycz w czystej postaci. Wszystkiego co najpiękniejsze dla Małej Księżniczki ❤️

- Mała wygrała życie mając takiego chrzestnego?

- Marzenie mieć takiego ojca chrzestnego

- Dawid, nadajesz się na tatę serio? czekam aż ty będziesz miał dzieci ?

Urocze zdjęcia Dawida Kwiatkowskiego skomentowała Cleo, Michał Szpak, Kamila Wybrańczyk i nie tylko! Poniżej możecie zobaczyć piękne obrazki z prywatnego życia artysty. Przesuwając w prawo, zobaczycie więcej zdjęć z jego chrześnicą. 

Który wokalista mógłby zostać Twoim chłopakiem?

Pytanie 1 z 8
Co cenisz najbardziej w drugiej osobie?