Dawid Kwiatkowski - wiek, wzrost, życie prywatne, partnerka, brat, Instagram

2023-05-26 9:07 Ewelina Kulasza
Dawid Kwiatkowski
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski to nie tylko znany i lubiany artysta z branży muzycznej, ale także idol dzieci i młodzieży. Choć ma na swoim koncie wiele hitów, to publiczność uwielbia go także w roli trenera muzycznego show - The Voice Kids. Ile ma lat? Czy ma dziewczynę? Najważniejsze informacje na jego temat znajdziecie poniżej.

Dawid Kwiatkowski: wiek, partner, wzrost, życie prywatne, partnerka, brat, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Kim jest Dawid Kwiatkowski? To oczywiście polski wokalista, autor tekstów, kompozytor, a także osobowość telewizyjna. Jego kariera rozpoczęła się od założenia kanału na YouTube, gdzie początkowo publikował covery, natomiast później własne teledyski. Wszystko nabrało rozpędu, kiedy dołączył do zespołu Two of Us. W międzyczasie wziął udział w przesłuchaniach do czwartej edycji programu Polsatu Must Be the Music. Tylko muzyka, jednak nie przeszedł do kolejnego etapu. Przełomowym momentem w jego życiu okazała się być data 19 lipca 2013, kiedy to wydał debiutancki singiel Biegnijmy, a trzy miesiące później kolejny Na zawsze. Wszystko zaczęło się na dobre. Nagrody, sukcesy, koncerty, a także inne ważne działania.

Wiosną 2014 roku Dawid Kwiatkowski stał się uczestnikiem pierwszej edycji Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Był w parze z Janją Lesar i odpadł w odcinku półfinałowym. W 2015 nagrał piosenkę Szkoła, do serialu paradokumentalnego o takim samym tytule. Dodatkowo został jurorem w programie SuperDzieciak, miał swój debiut jako aktor dubbingowy, a latem 2018 roku został trenerem w The Voice Kids.

Listen on Spreaker.

Dawid Kwiatkowski - wiek, wzrost, waga

Ile lat ma Dawid Kwiatkowski? Wiek artysty to żadna tajemnica. Dawid Kwiatkowski urodził się 1 stycznia 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim, więc jak łatwo można obliczyć w 2022 roku skończył 26 lat. Internautów ciekawi również wzrost i waga artysty. Wiemy, że idol młodzieży mierzy około 174 cm wzrostu, natomiast informacji na temat jego wagi nie znajdziemy w sieci.

Dawid Kwiatkowski - rodzice

W przeszłości rodzice Dawida Kwiatkowskiego zmagali się z problemem alkoholowym, jednak w końcu udało im się wygrać walkę z nałogiem. Zawdzięczają to Dawidowi, który pokrył koszty leczenia z własnych pieniędzy. Agnieszka - mama Dawida jest najwierniejszą fanką swojego syna, dlatego często jeździ z nim na koncerty. Warto również wiedzieć, że artysta w 2019 roku wraz ze swoją mamą wystąpił w reality show Starsza pani musi fiknąć.

Dawid Kwiatkowski - rodzeństwo

Czy Dawid Kwiatkowski ma rodzeństwo? Okazuje się, że tak! Artysta ma dwóch braci - Mateusza i Michała, który również jest piosenkarzem.

ZOBACZ TAKŻE: Oni nie mają matury. Które gwiazdy należą do tego grona?

Sonda
Słuchasz piosenek Dawida Kwiatkowskiego?

Dawid Kwiatkowski - dziewczyna

Czy serce Dawida Kwiatkowskiego jest zajęte? To ciekawi wszystkie fanki artysty, które wzdychają na jego widok. Dawid Kwiatkowski trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy i nie do końca wiemy, czy znalazł już swoją miłość.

Dawid Kwiatkowski - piosenki

Dawid Kwiatkowski ma na swoim koncie wiele hitów, które na samym YouTube gromadzą milionowe odsłony! Do najpopularniejszych należą piosenki takie jak: Idziesz ze mną (ponad 4,3 mln odsłon na samym YouTube), Nieważne (ponad 3,3 mln), Proste (ponad 20 mln), Bez Ciebie (ponad 22 mln), Jesteś (ponad 20 mln), Na Zawsze (ponad 23 mln).

Dawid Kwiatkowski - Instagram

Dawid Kwiatkowski jest aktywny na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad milion użytkowników! Artystę znajdziecie bez problemu, wpisując w wyszukiwarkę jego imię i nazwisko lub oficjalną nazwę konta @kwiatkowsky.

Listen on Spreaker.