Czerny kosmita Anthony Loffrego

i

Autor: Screen/Instagram/@the_black_alien_project Anthony Loffrego przeszedł spektakularną metamorfozę i czuje się świetnie w swoim nowym ciele

Ciekawostka

Usunął części ciała i chce zastąpić skórę metalem. "Czarny kosmita" dąży do ekstremalnego wyglądu

2023-08-10 10:25

Anthony Loffredo przeszedł szereg operacji plastycznych, aby stać się postacią rodem z kosmosu. Usunął uszy, część nosa i niektóre palce. Choć jego wygląd nie pomaga mu w codziennym życiu, nie zamierza przestać ingerować w swoje ciało. A zaczęło się bardzo bardzo niewinnie. Poznaj jego historię i zobacz spektakularną metamorfozę.

Anthony Loffredo jest 34-letnik Francuzem, który od wielu lat relacjonuje w sieci swoją bardzo nietypową metamorfozę. A przygląda jej się ponad milion obserwujących na Instagramie. Jego zamiłowanie do modyfikacji zaczęło się bardzo niewinnie. Anthony był wielbicielem siłowni i fanem kulturystyki. To jednak mu nie wystarczało i jako 24 latek rozpoczął żmudną pracę nad swoim ciałem, aby przeobrazić się w "czarnego kosmitę".

Jula powraca! Sukces Za każdym razem przerósł ją samą

Anthony Loffredo to prawdziwe monstrum

Anthony Loffredo budzi wielkie zainteresowanie na całym świecie, jednak wiele osób nie jest w stanie pojąć, dlaczego wyrządza sobie tak wielką krzywdę. W przeszłości był przystojnym, dobrze zbudowanym mężczyzną, co można zobaczyć na zdjęciach z przeszłości, które od czasu do czasu publikuje w swoich social mediach - "Pewnego dnia tego pożałujesz", "To takie smutne, samookaleczenie w najwyższym stopniu. On naprawdę potrzebuje pomocy", "Brak mi słów. Tak świetnie wyglądał" - piszą internauci na Instagramie.

Jednakże Anthony jest pewny swego i wie czego pragnie. Przeobrażenie w "czarnego kosmitę" to jego życiowy projekt. Raz na jakiś czas publikuje zdjęcia po kolejnych zabiegach i podaje procentową wartość postępy. Z ostatniego wpisu wynik, że wykonał 46 proc. planu - "Czarny Alien Project Evolution 46%" - czytamy na Instagramie.

Jakich zmian już dokonał? Otóż, usunął część nosa, uszy, dwa palce w lewej ręce, rozwidlił język, wytatuował całe ciało, łącznie z gałkami ocznymi, zdeformował usta, wszczepił implanty w skórę ręki, a także w twarz, aby osiągnąć odpowiedni kształt i nie jest nawet w połowie tego, co finalnie chce osiągnąć.

Jest to dla mnie normalne, że nawet nieświadomie myślę o swoich planach na najbliższe miesiące. Uwielbiam stawać się tą przerażającą postacią. Lubię się w nią wcielać, gdy idę nocą jakąś ciemną uliczką. Dobrze się wtedy bawię. Badam granicę, która oddziela mnie od postaci, którą odgrywam - powiedział w jednym z wywiadów.

Anthony czuje się wolny modyfikując swoje ciało, ponieważ czuje nieograniczone możliwości w tworzeniu "nowego siebie". Jego marzeniem jest, aby zmienić swoją skórę na metalową. Trudno to sobie wyobrazić. Któregoś dnia, mężczyzna wrzucił do sieci zdjęcie metalowych protez nóg, a fani zaniepokoili się, że planuje amputację, własnych kończyn.

Źródło: Usunął części ciała i chce zastąpić skórę metalem. "Czarny kosmita" dąży do ekstremalnego wyglądu