Wielka potańcówka ponownie na placu Wolności we Wrocławiu. Ty też możesz zatańczyć

Wielka potańcówka ponownie na placu Wolności we Wrocławiu. Ty też możesz zatańczyć
Autor: Materiały prasowe organizatora Wielka potańcówka ponownie na placu Wolności we Wrocławiu. Ty też możesz zatańczyć

Już w najbliższą sobotę, 17 lipca, odbędzie się po raz kolejny Wielka Wrocławska Potańcówka Wolności. Organizatorzy chcą, by wydarzenie poprzez taniec - było pokazem radości i przynajmniej chwilowym uwolnieniem od pandemii. Dla tych, którzy nie są "roztańczeni", przygotowano zajęcia z animatorami.

Wydarzenie to jest organizowane już po raz drugi. Podczas pierwszej Wielkiej Potańcówki zgromadziło się sporo tancerzy, zarówno tych z większymi umiejętnościami, jak i posiadających wyłącznie dobre chęci. Wiek nie grał roli - wszyscy stawiali taneczne kroki z uśmiechem i dobrym nastrojem. 

ZOBACZCIE NA FILMIKU PONIŻEJ, JAK WYGLĄDAŁA WIELKA POTAŃCÓWKA NA PLACU WOLNOŚCI: 

Pomysł na zorganizowanie potańcówki zrodził się podczas tegorocznego Dnia Dziecka.

- Grupka młodych ludzi przyniosła odtwarzacz, puściła muzykę i w jej rytm zaczęła tańczyć po całym Placu Wolności. Był to tak miły obrazek, że postanowiliśmy podzielić się tym pomysłem ze wszystkimi wrocławianami - opowiada Dobrosława Binkowska, jedna z organizatorek wydarzenia. 

Dla tych, którym taniec nie przychodzi tak łatwo, przygotowano specjalnie zajęcia z animatorami. Będą oni mieli pół godziny do zagospodarowania w przestrzeni parkietu na pl. Wolności. W tym czasie zaprezentują swój styl, nauczą kroków i zaproszą mieszkańców do wspólnego tańca.

Wielka Wrocławska Potańcówka Wolności. Gdzie, kiedy, o której godzinie? 

Organizatorzy wydarzenia podkreślają, aby na potańcówkę zabrać wygodne buty i dobry humor. Warto zachęcić swoich partnerów, rodzinę i znajomych. Na plac Wolności, który zamieni się wtedy w parkiet do tańca, przyjść może każdy. 

II Wielka Potańcówka Wolności odbędzie się 17 lipca w sobotę na placu Wolności o godz. 18:00. Skończy się po godz. 22:00. 

Po jeszcze więcej szczegółów możecie sięgnąć tutaj.

Raport z Anteny 14.07
Sonda
Gdzie najbardziej lubisz spędzać wakacje?
Źródło: Wielka potańcówka ponownie na placu Wolności we Wrocławiu. Ty też możesz zatańczyć