Tragiczny finał poszukiwań 22 - latka z Wrocławia. Mężczyzna nie żyje

2021-07-06 12:10 A.F
Policja
Autor: fot.pixabay.com Toruń: Młody mężczyzna chciał skoczyć z mostu Piłsudskiego! Błyskawiczna akcja policji

Niestety, odnalezieniem ciała nieżyjącego już mężczyzny, zakończyły się poszukiwania 22-letniego mieszkańca Wrocławia - Macieja Borowskiego. 5 lipca około godziny 14.00 na terenie Śródmieścia patrol wodny zauważył unoszące się na wodzie zwłoki. W toku dalszych czynności ustalono, że to zaginiony mężczyzna. Obecny na miejscu prokurator wykluczył wstępnie udział osób trzecich w tym zdarzeniu.

Oficjalnie ciało 22-letniego Macieja Borowskiego zostało odnalezione 5 lipca około godziny 14 na terenie Śródmieścia. Patrolujący okolice funkcjonariusze z komisariatu wodnego zauważyli zwłoki unoszące się na powierzchni Odry.

Na miejsce wezwano prokuratora i pod jego nadzorem wykonywane były dalsze czynności służbowe. Wstępnie wykluczył on udział osób trzecich w tym zdarzeniu i skierował ciało 22-latka do Zakładu Medycyny Sądowej w celu przeprowadzenia sekcji zwłok.

O zaginionym 22-latek pisaliśmy tutaj.  Ostatni raz był widziany w ubiegły piątek. W akcję poszukiwawczą zaangażowani byli policjanci z komisariatu policji Wrocław-Rakowiec oraz mundurowi z innych jednostek, a także funkcjonariusze pionu kryminalnego.

Raport z anteny 6.07, godz.10
Źródło: Tragiczny finał poszukiwań 22 - latka z Wrocławia. Mężczyzna nie żyje