SuperLato 2021 we Wrocławiu! Gdzie wybrać się ze znajomymi?

2021-07-06 9:52 Jakub Adamiak
SuperLato 2021 w Trzebnicy! Gdzie wybrać się ze znajomymi?
Autor: Radio SuperNova

Ekipa SuperLata Radia SuperNova będzie miała dla Was mnóstwo atrakcji na wakacje 2021. Przez całe dwa miesiące pojawimy się wszędzie tam, gdzie warto zajrzeć w trakcie urlopu. Będziemy mieli dla Was również najgorętsze wejściówki do miejsc w Waszych miastach. Gdzie wybrać się ze znajomymi?

SuperLato 2021 we Wrocławiu! Gdzie wybrać się ze znajomymi? To będą niesamowite wakacje, które będziecie mieli okazję spędzić razem z Radiem SuperNova Wrocław. Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji. Nasza stacja pojawi się wszędzie tam, gdzie coś się dzieje we Wrocławiu. Z SuperNovej dowiecie się co w trawie piszczy i gdzie wybrać się ze znajomymi na wypoczynek. Do tego mamy mnóstwo wejściówek do najgorętszych miejsc w regionie!

SuperLato sponsor Wrocław
Autor: Iltromanto Link: http://iltramonto.pl/
Patryk Skoczyński w Radiu SuperNova

SuperLato 2021: sprawdź dzisiaj co robić we Wrocławiu!

  • Już w najbliższy weekend - 9 i 10 lipca - Wrocław ponownie zagra po polsku! Na Torze Wyścigów Konnych Partynice będziemy mieli okazję zobaczyć Stay Wild Festival. Gwiazdy, które wystąpią to między innymi: Krzysztof Zalewski, Sanah, Kwiat Jabłoni, Daria Zawiałow czy Bitamina. Otwarcie bram festiwalu już w piątek o 17:00.
  • Jeśli są wśród was miłośnicy kina i ciepłych lipcowych nocy, to teraz będzie można połączyć jedno z drugim. Od lipca powróciło Kino Letnie w Centrum Historii Zajezdnia. Przed nami jeszcze 4 filmowe soboty. Najbliższy seans 9 lipca o 21:30, podczas którego zobaczyć będzie można Kochanka królowej. W kolejnych seansach czeka nas jeszcze: Pan idealny, Los River i Loveling. Kino w plenerze oferuje też Nocny Targ Tęczowa. Tam w niedzielę 11 lipca Rocky Balboa, a tydzień później kinowy klasyk– Pulp Fiction. Z kolei w ostatnią niedzielę tego miesiąca na ekranie pod chmurką będziemy mogli obejrzeć film Ted.
  • Nie zapominajmy też, że lipcowa pogoda sprzyja aktywnym spacerom. Warto odwiedzić Wrocławski Ogród Zoologiczny. Do czwartku otwarty jest od 9:00 do 18:00, od piątku do soboty działa natomiast o godzinę dłużej. 

    Dla tych którzy szukają oazy zieleni w centrum miasta, od 9:00 do 19:00 codziennie, aż do końca sierpnia otwarty jest Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego. Możemy tam już wejść do niektórych szklarni żeby zobaczyć rośliny tropikalne. Z kolei Ci, którzy szukają we Wrocławiu odrobinę azjatyckiej kultury, mogą się wybrać na spacer do Ogrodu Japońskiego niedaleko Pergoli. Wstęp od 9:00 do 19:00