Nagłe hamowanie i upadek kobiety na rowerze. Połamała ręce [FILM]

2021-07-01 11:09 A.F
Nagłe hamowanie i upadek kobiety na rowerze. Połamała ręce [FILM]
Autor: Screen/ www.facebook.com/policjalubin/videos/140200758204449 Nagłe hamowanie i upadek kobiety na rowerze. Połamała ręce [FILM]

W Lubinie w województwie dolnośląskim na jednej ze ścieżek rowerowych, rowerzysta, który poruszał się po niewłaściwej stronie, spowodował bardzo groźny wypadek. Zmusił inną użytkowniczkę jednośladu do gwałtownego hamowania. Kobieta zablokowała przednie koło i przeleciała przez kierownicę. Upadła na tyle niefortunnie, że złamała ręce.

Okazuje się, że nawet na drodze dla rowerów może dojść do bardzo groźnego wypadku drogowego. Dwa dni temu taka sytuacja miała miejsca na ul. Paderewskiego w Lubinie. Kierujący rowerem – poruszając się po niewłaściwej stronie ścieżki, zmusił inną użytkowniczkę jednośladu do gwałtownego hamowania. W wyniku zdarzenia kobieta doznała poważnych obrażeń - złamała obie ręce. 

Takie zachowanie rodzi tragiczne skutki. Z pozoru niewinna przejażdżka rowerem kobiety zakończyła się dla niej w szpitalu, tylko dlatego, że rowerzysta z naprzeciwka jechał po niewłaściwej stronie.

ZOBACZCIE FILMIK ZE ZDARZENIA: 

Nagłe hamowanie i upadek kobiety na rowerze. Połamała ręce
Sonda
Czy chciałbyć aby sztuczna inteligencja działała już w Polsce?
Źródło: Nagłe hamowanie i upadek kobiety na rowerze. Połamała ręce [FILM]