Letnie Brzmienia we Wrocławiu 2021. Kiedy się odbędą? Kto wystąpi?

2021-07-20 14:40 A.F
koncert widownia
Autor: Free-Photos - Pixabay Chcesz wejść na Dni Iławy? Zarezerwuj darmowe miejsce!

W wakacje na placu przed Impartem odbędzie cykl koncertów „Letnie Brzmienia”. Wystąpią na nim m.in.: duet Kwiat Jabłoni, sanah, Artur Rojek, zespoł LemON i Mrozu. Wydarzenie zainauguruje koncert Krzysztofa Zalewskiego.

– W plenerze usłyszeć będzie można m.in. autorkę największego przeboju minionego roku, czyli sanah, promującego wydany niedawno album „Kundel” Artura Rojka czy duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko – czytamy w opisie wydarzenia. W gronie artystów są m.in.: Daria Zawiałow, Mrozu, Mikromusic, Kuba Badach, Katarzyna Nosowska i zespół LemON z Igorem Herbutem.

Na początek, w czwartek 22 lipca o godz. 20, koncert zagra Krzysztof Zalewski, a dzień później – Artur Rojek. W sobotę i niedzielę wystąpią Baranovski i Mary Spolsky.

Bilety można kupować za pośrednictwem strony internetowej. Dzieci do 6. roku życia będą mogły uczestniczyć w tych wydarzeniach bezpłatnie. Wiek będzie musiał zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Więcej szczegółów dotyczących harmonogramu koncertów możecie znaleźć tutaj.

Organizatorzy zapewniają, że koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.

Raport z anteny 20.07, godz.10
Sonda
Gdzie najbardziej lubisz spędzać wakacje?
Źródło: Letnie Brzmienia we Wrocławiu 2021. Kiedy się odbędą? Kto wystąpi?