Akcja Wystawka na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu. Można znaleźć dobrej jakości meble!

2021-04-15 13:55 A.F
Akcja Wystawka na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu. Można znaleźć dobrej jakości meble!
Autor: serwis prasowy Akcja Wystawka na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu. Można znaleźć dobrej jakości meble!

Już w najbliższy weekend (17- 18 kwietnia) na terenie Wielkiej Wyspy we Wrocławiu odbędzie się akcja, w ramach której mieszkańcy wystawią przed domy niepotrzebne rzeczy, by inni mogli dać im drugie życie. Inicjatywa jest bardzo prosta: wystawiasz wszystko, co ci przeszkadza w domu. Mogą być to krzesła, stoliki, szafy czy nawet ubrania.

Akcja Wystawka obejmie wrocławskie Sępolno, Biskupin, Dąbie oraz Bartoszowice i rozpocznie się w sobotę 17 kwietnia. Jak można przeczytać w opisie wydarzenia, zasady są bardzo proste: od sobotniego ranka mieszkańcy Wielkiej Wyspy zaczną wystawiać na chodniki przedmioty, których już nie potrzebują. Każdy będzie mógł śmiało sięgnąć po to, co akurat mu się przyda, i zabrać ze sobą do domu.

Pozostałe rzeczy zostaną zutylizowane

Wszystkie te przedmioty, które nie znajdą nowych właścicieli, zostaną zabrane w poniedziałek rano przez firmę zajmującą się utylizacją odpadów.

Organizatorzy wydarzenia przypominają, by wystawiając rzeczy uszanować sąsiadów i otoczenie, a mianowicie nie zastawiać wjazdów i ulic, zostawić miejsce dla pieszych i rowerzystów. Natomiast drobniejsze przedmioty najlepiej umieścić w kartonach, workach, pudełkach, tak aby się nie wysypywały i nie zostały rozrzucone po okolicy.

Przyjdziecie?

Sonda
Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?
Raport z Anteny 15.04
Źródło: Akcja Wystawka na Wielkiej Wyspie we Wrocławiu. Można znaleźć dobrej jakości meble!