Znana sieć fast-foodów zamyka swoje restauracje w Rosji! Pracownikom nadal będą wypłacane pensje

i

Autor: Pixabay.com Znana sieć fast-foodów zamyka swoje restauracje w Rosji! Pracownikom nadal będą wypłacane pensje

Znana sieć fast - food wprowadza szczepionki przeciw COVID - 19. Do każdej proponuje frytki i hamburgera

2021-08-02 9:46

Szczepienia przeciw COVID - 19 to aktualnie temat numer jeden. Aby uzyskać odporność zbiorową miasta wprowadzają udogodnienia dla osób chcących otrzymać szczepionkę, rząd wciąż zachęca, aby ją przyjąć. Zaszczepić się można w tradycyjnych miejscach, takich jak: przychodnie, szpitale, jak i w punktach drive - thru, mobilnych autobusach, a nawet w kościele. Teraz, szczepionkę będzie można dostać w znanej sieci fast - food, a co więcej dodatkowo zjeść za darmo hamburgera i frytki.

- Osoby, które zaszczepią się w McDonald's otrzymają kupon na bezpłatną pozycję w menu - poinformowała kalifornijska sieć fast food, która współpracuje z Kalifornijskim Departamentem Zdrowia Publicznego.

Jak informuje portal polsatnews.pl, w czerwcu br. McDonald's połączył się z kalifornijskim Sanepidem Publicznym, aby zaoferować bezpłatne szczepienia w ponad 70 lokalizacjach w całym regionie.

- Szczepienie jest podstawą, aby zakończyć pandemię. Jest bezpieczne, bezpłatne i ratuje życie - napisał na swoim Facebooku McDonald's (Carson, California, California, US).

W związku ze swoim stanowiskiem, sieć fast foodów w Kalifornii zorganizowała akcję szczepień w ponad 70 restauracjach w całym stanie, w tym w 30 klinikach typu pop-up, które można znaleźć w wybranych restauracjach w hrabstwach San Francisco, Santa Clara, Solano i Monterey. Od poniedziałku 2 sierpnia, każdemu zaszczepionemu w McDonald's będzie przysługiwał kupon na jedną bezpłatną pozycję w menu.

Amerykański McDonald poinformował również, że niektóre lokalizacje będą prowadzić jednodniowe przychodnie, podczas gdy inne będą oferować wiele terminów szczepień.

Sonda
Czy powinno się wprowadzać obostrzenia tylko dla niezaszczepionych?
Źródło: Szczepionki przeciw COVID-19 w... fast foodzie! Frytki i hamburger gratis