Zakończenie roku szkolnego 2021 - kiedy jest i o której godzinie apel?

2021-06-06 13:52 Adrian Rybak
Zakończenie roku szkolnego
Autor: flickr.com/Kancelaria Premiera (Public domain)

Zakończenie roku szkolnego 2021 to najbardziej wyczekiwany moment przez wszystkich uczniów. Wszyscy zastanawiają się, kiedy rozpoczną się tegoroczne wakacje. Znany jest już dzień, w którym polscy uczniowie odbiorą świadectwa i zakończą ten trudny rok szkolny. Uroczystym zakończeniem jest apel. O której się obędzie?

Zakończenie roku szkolnego 2021 - kiedy jest i o której godzinie apel? Te pytania zadaje sobie wiele osób. Wszyscy z niecierpliwością czekają na odebranie dyplomów i pożegnanie trudnego roku szkolnego. Przypominamy, że uczniowie praktycznie przez całe dwa semestry uczyli się poprzez lekcje online. Dopiero niedawno pojawili się znów w swoich placówkach, ale tylko na miesiąc. Już wkrótce jednak wakacje, a to idealny czas na zregenerowanie sił i rozpoczęcie nowego roku szkolnego z większą energią i chęciami do pracy. Kiedy uczniowie dostaną swoje dyplomy. Data zakończenia roku szkolnego 2021 jest już zdana. Jak zawsze, tego dnia odbędą się uroczyste apele, podczas którego zostanie podsumowany rok nauczania. O której trzeba pojawić się w szkole?

Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Jak poszło uczniom w Bydgoszczy?

Zakończenie roku szkolnego 2021 - kiedy o której godzinie?

O zakończeniu roku szkolnego 2021 pisaliśmy już wcześniej. W tym roku ostatni dzień szkoły to piątek 25.06.2021. Tego dnia w szkołach zostaną zorganizowane uroczyste apele. W większości szkół rozpoczną się one o godzinie 9:00 lub 10:00. Trzeba jednak pamiętać, że każda szkoła sama wybiera godzinę, a więc warto sprawdzić to w swojej placówce lub na stronie internetowej.

Rok szkolny 2021/2022 - kiedy rozpoczęcie

Rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się dopiero za kilka miesięcy, ale wszyscy uczniowie zastanawiają się, czy jest już potwierdzona data. Okazuje się, że nowy rok szkolny zacznie się w środę 1.09.2021. Istnieje małe prawdopodobieństwo, że data ulegnie zmianie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Źródło: Zakończenie roku szkolnego 2021 - kiedy jest i o której godzinie apel?