Tragedia w Wielkopolsce. Psy śmiertelnie pogryzły 65-letniego mężczyznę

2021-04-15 18:07 STAN DW
Wielkopolska: Psy śmiertelnie pogrzyły 65-latka
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Wielkopolska: Psy śmiertelnie pogrzyły 65-latka

Tragedia w Wielkopolsce. 65-latek został zaatakowany przez psy. Do wypadku doszło w miejscowości Rzgów pod Koninem. Mężczyzna nie żyje.

Tragedia w Wielkopolsce. 65-letni mężczyzna został śmiertelnie pogryziony przez psy. Do wypadku doszło w miejscowości Rzgów pod Koninem. Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna wszedł na zamkniętą posesję, gdzie biegały dwa psy, mastify tybetańskie.

- Zwierzęta zaatakowały mężczyznę i dotkliwie go pogryzły.  W wyniku obrażeń, których doznał mężczyzna, niestety zmarł. Na tę chwilę pod nadzorem prokuratury policja stara się wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało oczywiście zabezpieczone do sekcji - mówi nam rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Koninie Sebastian Wiśniewski.

Czytaj także: Rejestrowanie samochodu - ZMIANY ułatwią sprawę kupującym

Decyzją prokuratury psy, które należą do 43-letniej właścicielki posesji, trafiły do schroniska. Biegli starają się ustalić dlaczego mężczyzna wszedł na ogrodzony teren.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?
Raport z Anteny 15.04
Źródło: Tragedia w Wielkopolsce. Psy śmiertelnie pogryzły 65-letniego mężczyznę