Tokio olimpiada 2021. Rzut młotem kobiet. O której startuje Anita Włodarczyk?

i

Autor: PAP/Leszek Szymański Tokio olimpiada 2021. Rzut młotem kobiet. O której startuje Anita Włodarczyk?

Tokio olimpiada 2021. Rzut młotem kobiet. O której startuje Anita Włodarczyk? Gdzie oglądać transmisję?

2021-08-03 9:49

Olimpiada Tokio: rzut młotem finał. O której startuje Anita Włodarczyk? Nasza reprezentantka pewnie zapewniła sobie miejsce w finale, zajmując pierwsze miejsce w kwalifikacjach. Oprócz niej awans wywalczyły jeszcze Malwina Kopron oraz Joanna Fiodorow. Teraz czas na finał rzutu młotem. O której startuje Anita Włodarczyk? Gdzie oglądać transmisję?

Tokio olimpiada 2021. Trzy Polki w finale rzutu młotem

Przed naszymi reprezentantami kolejne szanse na medale podczas olimpiady w Tokio 2021. Oczy kibiców będą zwrócone m.in. na finał rzutu młotem kobiet. W nim zobaczymy aż trzy reprezentantki Polski: Anitę Włodarczyk, Malwinę Kopron oraz Joannę Fiodorow. Szanse na medal są więc spore!

Anita Włodarczyk: finał rzutu młotem - olimpiada w Tokio 2021. 35-latka podczas kwalifikacji już w pierwszej próbie uzyskała wymagane minimum. Włodarczyk posłała młot na odległość 76,99 (minimum - 73,50), co było najdłuższym rzutem tej części zmagań podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Kopron uzyskała w najlepszej próbie - 73,06, a Fiodorow 72,32. W kwalifikacjach zajęły odpowiednio siódmą i dziesiątą lokatę. Awansowały do finału (mimo że nie osiągnęły minimum), ponieważ granicę 73,50 przekroczyło tylko pięć zawodniczek.

Powitanie w wiosce olimpijskiej

Olimpiada Tokio. Rzut młotem kobiet finał. O której startuje Anita Włodarczyk?

O której finał rzutu młotem kobiet podczas olimpiady w Tokio 2021? O której oglądać Anitę Włodarczyk? Jak wspominaliśmy, w finale rzutu młotem kobiet zobaczymy trzy Polki. Kiedy rozpocznie się rywalizacja? Finał rzutu młotem kobiet z udziałem m.in. Anity Włodarczyk odbędzie się we wtorek, 3 sierpnia. Transmisja od godz. 13.35. Finał rzutu młotem kobiet podczas olimpiady w Tokio będzie można śledzić m.in. na TVP Sport.

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?
Źródło: Tokio olimpiada 2021. Rzut młotem kobiet. O której startuje Anita Włodarczyk? Gdzie oglądać transmisję?