Tajemniczy milioner, którego nikt nie zna, robi furorę na Instagramie! Kim jest Piotr Śledź? [ZDJĘCIA]

2021-12-29 10:50 A.F
Tajemniczy milioner, którego nikt nie zna, robi furorę na Instagramie! Kim jest Piotr Śledź? [ZDJĘCIA]
Autor: Instagram/ Piotr Śledź Tajemniczy milioner, którego nikt nie zna, robi furorę na Instagramie! Kim jest Piotr Śledź? [ZDJĘCIA]

Piotr Śledź - milioner z Instagama, który działa w wielu branżach. Mowa tutaj m.in. o pożyczkach, turystyce, e-handlu czy nieruchomościach. Jego zdjęcia na portalach społecznościowych naprawdę robią wrażenie! Pojawiają się pod nimi hasztagi takie jak: #billionaire, #luxurylife, #businessman. Nie było by w tym nic dziwnego, bo w końcu "kto bogatemu zabroni", gdyby nie fakt, że owego milionera... nikt nie zna i na próżno spotkać go na liście najbogatszych Polaków.

Piotr Śledź - tajemniczy milioner z Wielkopolski, który na Instagrmie robi prawdziwą furorę. Followuje go już ponad 60 tys. osób, a kontent robi naprawdę wrażenie. Podobnie jak jego posty, na których mocno zaznacza, jak dużo wydaje nie tylko na swoje kolejne inwestycje, ale też zachcianki. Pod zdjęciami pojawiają się hasztagi #billionaire, czyli #miliarder. 

Większość zdjęć i filmików powstaje w gigantycznej posiadłości Śledzia w okolicach wielkopolskiego Śremu. Bogacz ogrodził wysokim murem prawie pół wsi, a na swojej parceli postawił okazałą willę z wielką prywatną siłownią i kompleks garaży. Zafundował sobie też "największy francuski ogród w Polsce".

Zdarza się, że gdy tajemniczy milioner rusza w trasę, towarzyszy mu kilka czarnych, luksusowych aut – tak przynajmniej wynika ze zdjęć, które trafiają do sieci. Na swoim koncie publikuje też zdjęcia z podróży – a to lot do Dubaju w luksusowym samolocie, a to lot do Hiszpanii w prywatnym odrzutowcu.

Czym w takim razie zajmuje się Piotr Śledź? Wszystkim po trochę. Pożyczki, domy wakacyjne, e-handel, mieszkania, biura i billboardy to główne dziedziny jego dochodu. 

Tajemniczy milioner z Instagrama Piotr Śledź. Nikt go nie zna 

Paradoksalnie Śledź w kręgach biznesowych nie jest zbyt znany. Nie królował też i nadal na próżno można go znaleźć na liście najbogatszych Polaków Forbes'a. Co więcej branżowa prasa też go nie zna. Skąd więc te luksusy? To pytanie pozostaje bez odpowiedzi. 

QUIZ. Ludzie boją się nawet kolorów i liczb! Czy umiesz rozpoznać fobie?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Klaustrofobia to lęk przed...

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!

Źródło: Tajemniczy milioner, którego nikt nie zna, robi furorę na Instagramie! Kim jest Piotr Śledź? [ZDJĘCIA]