damięccy

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Synowa Macieja Damięckiego zdradza jego sekret. Nie uwierzycie, co skrywał aktor!

2023-11-20 15:11

Paulina Andrzejewska zdradza tajemnicę zmarłego teścia. Co ukrywał Maciej Damięcki? Zmarły aktor był fanem gier na telefon!?

Maciej Damięcki zmarł nagle 17 listopada 2023 roku. O śmierci słynnego aktora poinformował jego syn - Mateusz Damięcki. Aktor zmarł w wieku 79 lat. Jego córka Matylda, wykonała na jego cześć pożegnalny rysunek. Damięcki wystąpił w takich kultowych produkcjach jak: "Stawka większa niż życie", "Chłopi", "Rzeczpospolita babska", "Ekstradycja", a także w serialach "Plebania", "M jak miłość" oraz "Bodo".

Paulina Andrzejewska zdradza sekret aktora

Żona Mateusza Damięckiego, Paulina Andrzejewska pożegnała swojego teścia wzruszającym wpisem na instagramie. Dodała jego czarno-białe zdjęcie i podpis "Żegnaj mój wspaniały Teściu. Dziękuję za wszystkie nasze rozmowy o teatrze i ogromną życzliwość. Za wcześnie...". Synowa gwiazdora zdradziła również jego mały sekret, o który nikt by go nie podejrzewał. Pod fotografią przekazała informację: "Lubię to zdjęcie, Maciej uwielbiał grać w Angry birds". Kto by pomyślał, że kultowy aktor dał się pochłonąć grze na telefon?! Internauci obok wyrazów współczucia i kondolencji, nie kryją swojego zdumienia o ukrytej pasji Macieja Damięckiego.

Pożegnanie Macieja Damięckiego

Wzruszający, pożegnalny wpis przygotowała również ekipa "M jak miłość". Ewa Szykulska widziała go na dwa dni przed śmiercią. Jego teatralny kolega - Piotr Zelt, również wyraził swój żal słowami: "Parę dni temu jeszcze graliśmy razem spektakl". Data i miejsce pogrzebu nie są jeszcze znane. W mediach krąży informacja o możliwych komplikacjach z nim związanymi.

Nie żyje Maciej Damięcki. Aktor "M jak miłość" miał 79 lat
Źródło: Synowa Macieja Damięckiego zdradza jego sekret. Nie uwierzycie, co skrywał aktor!