Katastrofa samolotu

i

Autor: Fot. screen YouTube FOX 9 Minneapolis-St. Paul / https://www.youtube.com/channel/UClwddNv0Cr6SIEGkzVK886w Katastrofa samolotu

SAMOLOT SPADŁ NA DOM - szokujące nagranie z katastrofy

2021-08-08 18:17

Moment tragedii nagrała kamera monitoringu. Na filmie zobaczyć można spadający samolot i pożar, który wybuchł chwilę po zderzeniu z ziemią. Płomienie obejmują dom. Wszystkie osoby na pokładzie maszyny zginęły na miejscu.

Katastrofa samolotu miała miejsce w miejscowości Victoria w stanie Minnesota. W sobotę, 7 sierpnia, około godziny 17:40 miejscowego czasu, na teren jednego z domów mieszkalnych runął mały samolot jednosilnikowy. Moment ten uchwyciła kamera zamontowana na sąsiednim domu. Na nagraniu wideo możemy zobaczyć, jak samolot z ogromną prędkością uderza w ziemię, a wrak przetacza się w stronę domu. Po chwili wybucha, a płomienie na moment obejmują dom i stojący nieopodal samochód. Do szczątków podbiegają ludzie chcący udzielić pomocy poszkodowanym, ale takiego upadku nikt nie mógł przeżyć. Potwierdził to szeryf Victorii. W komunikacie przekazanym mediom powiedział, że wszystkie osoby na pokładzie maszyny zginęły.

Zamieszki pod komendą w Lubinie

Szokujące nagranie katastrofy awionetki w USA

W artykule, który pojawił się na stronie serwisu fox9.com, czytamy, że nie jest pewne, ile osób było w samolocie. Wiadomo jednak, że na ziemi nikt nie ucierpiał. Wideo pokazujące tragedie znajdziecie poniżej.

Jak ustaliła Federalna Administracja Lotnictwa, samolot wystartował z lotniska w Alexandrii i zmierzał do Eden Prairie. Był to jednosilnikowy Mooney M20M. Po wypadku zamknięto fragment autostrady nr 5 przebiegającej w pobliżu miejsca zdarzenia. Ustalaniem przyczyn katastrofy zajmie się amerykańska Narodowa Rada Bezpieczeństwa Transportu.

Źródło: SAMOLOT SPADŁ NA DOM - szokujące nagranie z katastrofy