Przemówienie wychowawcy na zakończenie roku szkolnego 2022. Co powiedzieć na koniec roku?

2022-06-21 8:35 Ewelina Kulasza
szkoła
Autor: pixabay.com

Zakończenie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. To ostatni dzień szkoły, podczas którego młodzież odbierze swoje świadectwa i nagrody. Nauczyciele pożegnają się ze swoimi klasami, wygłaszając specjalne przemówienia w salach lub na wielkiej auli. Jesteś pedagogiem i nie wiesz co powiedzieć na zakończenie roku? Gotowe przemówienia znajdziesz poniżej.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek 24 czerwca, uczniowie rozpoczynać będą swoje upragnione wakacje. Zanim jednak do tego dojdzie, założą galowe stroje i będą uczestniczyć w uroczystym apelu na terenie swojej szkoły. Następnie każdy odbierze świadectwo z rąk swojego wychowawcy, a ci z najlepszymi wynikami w nauce, będą mogli liczyć także na nagrody za osiągnięcia w nauce i nie tylko. Zakończenie roku szkolnego to nie tylko świadectwa i wyróżnienia, ale także dzień w którym nauczyciele wygłaszają mowę do swoich uczniów. To mowa na zakończenie edukacji, a także ciepłe słowa na całe wakacje. Czego życzyć uczniom na zakończenie roku szkolnego? Jakie przemówienia będą najodpowiedniejsze?

Prezent dla nauczyciela na koniec roku. Co kupić na zakończenie roku szkolnego 2022?

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Przemówienie wychowawcy na zakończenie roku szkolnego 2022

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie przemówienia z okazji zakończenia roku szkolnego. Nasze autorskie propozycje, znajdziecie poniżej:

__________________________

Drodzy uczniowie, drodzy rodzice! Życzę wszystkim bezpiecznego, spokojnego i udanego wakacyjnego wypoczynku. Dbajcie o siebie, korzystajcie z pięknych chwil i nabierajcie sił do dalszej nauki. Po wakacjach wracajcie wypoczęci i uśmiechnięci, z jeszcze większym zapałem do nauki niż było to w tym roku szkolnym.

__________________________

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj na zakończeniu roku szkolnego 2021/2022. Nie tak dawno witaliśmy się i był wrzesień, a dzisiaj 24 czerwca rozpoczniecie oficjalnie swoje długo wyczekiwane wakacje! Nadszedł czas pożegnania. Dziękuję Wam za ten wspólny rok, który minął w mgnieniu oka. Było wiele nauki i sprawdzianów, ale było też mnóstwo wspaniałych chwil niezwiązanych z lekcjami i nauką, dlatego śmiało można powiedzieć, że szkoła stała się dla Was drugim domem. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te chwile z uśmiechem na twarzy!

__________________________

Drodzy Uczniowie! Mamy za sobą 10 wyjątkowych miesięcy, podczas których przyswoiliście ogromną dawkę wiedzy. Jak dobrze wiemy, było to wyjątkowo trudny rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym wyzwaniom, a czasami nawet i przeciwnościom losu. Gratuluję wszystkim, którzy otrzymali promocję do następnej klasy. Życzę Wam dalszych sukcesów i oczywiście niezapomnianych wakacji. Pamiętajcie, że każdy z Was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach. Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie.

Sonda
Czekasz na zakończenie roku szkolnego?