Paweł Fajdek 2021 - o której godzinie finał? O której oglądać rzut młotem w Tokio?

2021-08-04 8:32 Jakub Adamiak
Paweł Fajdek 2021 - o której godzinie finał? O której oglądać rzut młotem w Tokio?
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Paweł Fajdek 2021 - o której godzinie finał? O której oglądać rzut młotem w Tokio? (PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS)

Po zdobyciu przez Anitę Włodarczyk złotego i Malwinę Kopron brązowego medalu w rzucie młotem w Tokio, rosną oczekiwania co do Pawła Fajdka, który będzie rywalizował o olimpijskie krążki. O której godzinie finał? O której oglądać rzut młotem w Tokio?

Paweł Fajdek 2021 - o której godzinie finał? O której oglądać rzut młotem w Tokio? Paweł Fajdek to utytułowany młociarz, który reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej. Nic więc dziwnego, że fani lekkoatletyki szukają informacji o tym, o której oglądać konkurs rzutu młotem w Tokio. W trakcie kwalifikacji Fajdek pierwszy rzut oddał na odległość 74,28 metrów. Zajmował dziewiąte miejsce. W drugiej zrezygnował z pomiaru. Usłyszał od trenera wtedy, aby nie stresował wszystkich przed telewizorami i na stadionie w Tokio. Przypomnijmy, że na igrzyskach w Londynie i Rio nie zakwalifikował się do finału. W trakcie trzeciej olimpiady mogłoby przydarzyć się to samo, ale poprawił się w ostatniej próbie. Rzut na odległość 76,46 metrów dał mu piątą lokatę i ostatecznie awansował do finału.

Maria Andrejczyk: CKM, Tokio, wiek, wzrost, waga, rodzina. Kim jest polska olimpijka?

Igrzyska TOKIO 2020. Komu kibicować [Lewandowski, Fajdek, Lisek, Andrejczyk, Ennaoui] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #25

Paweł Fajdek 2021 - o której godzinie finał?

Paweł Fajdek 2021 - o której godzinie finał? To bardzo ważna informacja dla wszystkich tych, którzy oglądali zwycięstwo Anity Włodarczyk w rzucie młotem we wtorek, 3 sierpnia 2021 roku. Paweł Fajdek, który jest utytułowanym młocistą rozpocznie rywalizację w środę, 4 sierpnia 2021 roku.

Stachursky zawalczy w MMA. Kiedy walka popularnego wokalisty?

O której oglądać rzut młotem w Tokio? Jeżeli chcecie zobaczyć na żywo walkę o medale w tej dyscyplinie sportowej, to koniecznie musicie włączyć swój telewizor o godzinie 13:15. To właśnie wtedy rozpocznie się rywalizacja o złoty krążek w rzucie młotem, o który powalczy również Paweł Fajdek.