Panna młoda uciekła z własnego wesela! Powód dla którego musiała wyjść Cie zaskoczy!

2021-06-29 12:37 PAP. Róża Perszon
Wesele 2018: piosenki na pierwszy taniec. Podpowiadamy, co wybrać!
Autor: freeimages.com/photographer/betacam-52425 Ślub

Otrzymała tajemniczy telefon i wyszła. Panna Moda uciekła z własnego wesela! Jak się okazała podów był dla wielu szokujący. Zobacz co się wydarzyło!

“Przepraszam, muszę iść na szczepienie” - powiedziała panna młoda podczas weselnego obiadu w Cassino we Włoszech i opuściła przyjęcie. Kobieta dostała telefon z informacją o przyspieszeniu terminu drugiej dawki. Zapytano ją, czy może od razu przyjść.

W wyprawie do punktu szczepień młodej żonie towarzyszł pan młody.

Lokalne media w stołecznym regionie Lacjum podały, że gdy trwał obiad młodej pary z najbliższą rodziną, kobieta o imieniu Floriana otrzymała telefon z lokalnego oddziału służby zdrowia z propozycją przyspieszenia podania drugiej dawki szczepionki. Zapytano ją, czy może od razu przyjechać do punktu medycznego w pobliskiej miejscowości Piedimonte San Germano.

Młoda kobieta nie wahała się ani chwili i razem z mężem pojechała do punktu szczepień zostawiając przy stole uczestników uroczystego obiadu.

"To doświadczenie zapamiętam na całe życie" - wyznała.

O tym wyjątkowym zdarzeniu dowiedział się szef wydziału służby zdrowia we władzach regionu Lacjum Alessio D’Amato, który złożył w związku z tym specjalne oświadczenie i podziękował za ten gest nazywając go "godnym pochwały".

Małżonkowie będą mieli jeszcze okazję zatańczyć na swoim weselu, bo wielkie przyjęcie odbędzie się w najbliższą sobotę.

Wesele i ślub - polskie piosenki na pierwszy taniec
Źródło: Panna młoda uciekła z własnego wesela! Powód dla którego musiała wyjść Cie zaskoczy!