Nietrzeźwy ksiądz udzielił pogrzebu i przewrócił się na grób. Rodzina jest zbulwersowana!

i

Autor: pixabay.com, Twitter/@J74Jacek Nietrzeźwy ksiądz udzielił pogrzebu i przewrócił się na grób. Rodzina jest zbulwersowana!

Nietrzeźwy ksiądz udzielił pogrzebu i przewrócił się na grób. Rodzina jest zbulwersowana!

2022-12-06 16:41

Na początku grudnia doszło do niecodziennej sytuacji na pogrzebie. W jednej z parafii w Gdańsku ksiądz, który prowadził ceremonię był... nietrzeźwy. Według relacji rodziny zmarłego, duchowny mówił niewyraźnie, a dodatkowo wyczuwalny był od niego alkohol. Rodzina jest wstrząśnięta zaistniałą sytuacją, dlatego zdecydowali się podzielić krótkim wideo w sieci.

Pogrzeb to smutna ceremonia, która wymaga odpowiedniego skupienia i zachowania. Niestety tego samego o pogrzebie pewnego mieszkańca Trójmiasta, nie może powiedzieć rodzina, która uczestniczyła w tym smutnym wydarzeniu na początku grudnia tego roku. W parafii św. Maksymiliana Kolbe w Gdańsku, doszło do skandalicznej sytuacji z udziałem... nietrzeźwego księdza. Duchowny, który prowadził ceremonię według relacji świadków słaniał się na nogach, przewrócił się na grób, a nawet nie był w stanie sam opuścić cmentarza! Rodzina zmarłego mocno zbulwersowała się zachowaniem nietrzeźwego księdza, dlatego o wszystkim zdecydowali się poinformować prasę i internet.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest ksiądz, którego pokochała młodzież na TikToku? Tak duchowny zachęca do wiary

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Nietrzeźwy ksiądz na pogrzebie

Nietrzeźwy ksiądz na pogrzebie w Gdańsku, najpierw przemawiał niewyraźnie nad grobem, a później upadł. Rodzina zmarłego zbulwersowała się zaistniałą sytuacją, dlatego nie przeszli obok tego obojętnie, a nagranie udostępnili w sieci. Na wideo, które krąży już po sieci i zdążyło wywołać spore poruszenie wyraźnie widać, jak duchowny z trudem odprawia ceremonie, ledwo stoi na nogach, a pod koniec przewraca się na świeży grób. Syn zmarłego mężczyzny w rozmowie z serwisem Trójmiasto.pl powiedział:

- Świadkami była cała moja rodzina, sąsiedzi, koledzy żołnierze. Kuzyn, który go wyprowadzał, wyraźnie czuł alkohol. To wielki wstyd, trauma dla mnie i mojej rodziny. Tata był wzorowym katolikiem i nie zasłużył na tak żałosne pożegnanie. Proboszcz parafii, w której posługę pełnił kapłan odprawiający nabożeństwo pogrzebowe, wysłał tylko maila z przeprosinami i propozycją zadośćuczynienia.

Poniżej możecie zobaczyć wideo z zaistniałą sytuacją, które wywołało spore zamieszanie w sieci.

Sonda
Czy spadająca liczna kandydatów na księży to wina Kościoła?