Sklep

i

Autor: Pixabay

Niedziela handlowa 23 października 2022? Czy sklepy są otwarte?

W 2022 roku mamy jedynie siedem niedziel handlowych. Warto zatem wiedzieć, czy ta wypadająca 23 października należy do grona tych, w które bez problemu zrobimy zakupy w galeriach handlowych czy popularnych dyskontach, takich jak Biedronka czy Lidl.

Czy 23 października 2022 jest niedziela handlowa? Czy tego dnia zrobimy zakupy? Odpowiedzi na te pytania poszukuje wielu internautów. Jako że w Polsce obowiązuje ustawa o zakazie handlu w niedziele, wiele osób regularnie zastanawia się, czy najbliższa jest właśnie tą, w którą normalnie zrobimy zakupy. W 2022 roku jest tylko siedem niedziel handlowych. Do końca roku galerie handlowe oraz supermarkety czy popularne dyskonty będą otwarte w tym dniu tygodnia tylko dwa razy. Sprawdźcie, czy przedostatnia niedziela października jest niedzielą handlową.

Magda Gessler zaserwowała gorące widoki z wanny! Na zdjęciu zasłania ją tylko piana

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

23 października - czy to niedziela handlowa?

Czy w niedzielę 23 października zrobimy zakupy? Niestety, wypadająca 23 października 2022 roku niedziela jest niedzielą niehandlową. Oznacza to, że galerie handlowe oraz supermarkety będą tego dnia zamknięte. Jak wspomnieliśmy, w 2022 roku pozostały już tylko dwie niedziele handlowe. Przypadają one dopiero w grudniu.

Sonda
Czy niedziele niehandlowe to dobry pomysł?