Najlepsze okazje Black Friday 2022. W których sklepach największe promocje?

2022-11-25 9:06 Ewelina Kulasza
Black Friday
Autor: pixabay.com Black Friday

Największy zakupowy szał w Polsce rusza już w piątek 25 listopada. To wspaniała okazja do upolowania ubrań, sprzętu RTV, AGD i nie tylko w super niskich cenach. W których sklepach będą największe promocje? Sprawdź gdzie upolować najlepsze obniżki.

Najlepsze okazje na Black Friday 2022, to coś co szuka niejedna osoba. Już w piątek 25 listopada rusza najbardziej wyczekiwany dzień przez wielu Polaków. Mowa o Czarnym Piątku, czyli zakupowym szale i promocjach w sklepach. Black Friday przywędrował do naszego kraju prosto ze Stanów Zjednoczonych i choć promocje w Polsce są dużo niższe niż te w USA, to i tak dzień ten cieszy się ogromnym powodzeniem u konsumentów. Obniżki cen ubrań, butów, dodatków, kosmetyków, sprzętów RTV, AGD i nie tylko. Zastanawiacie się które sklepy przygotowały dla Was najlepsze promocje? To idealny moment, aby kupić sobie zimową kurtkę lub prezenty dla bliskich z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Przerwa świąteczna 2022 - kiedy jest wolne? Ile dni wolnego na święta?

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Black Friday 2022 - promocje

Na jakie promocje możemy liczyć z okazji Black Friday 2022 w sklepach? Część sklepów decyduje się na wysłanie wiadomości do swoich klientów za pośrednictwem e-maili lub SMS-ów, w których znajdują się specjalne kody promocyjne, które oferują jeszcze większe obniżki. Najlepsze łupy można jednak dorwać w sklepach z elektroniką, ponieważ podczas Black Friday i Cyber Monday są największe przeceny na sprzęty RTV i AGD. Obniżki w sklepach sieciowych z odzieżą mogą sięgać od -10% do -30%.

Sonda
Korzystasz z promocji na Black Friday lub Cyber Monday?

Podcast - Jak nie dać się złapać na pseudo wyprzedaże?

Listen to "Jak nie dać się złapać na pseudo wyprzedaże?" on Spreaker.