Mecz Polska - Turcja. Gdzie i o której oglądać starcie siatkarek?

Polskie siatkarki
Autor: PAP / Adam Warżawa Polskie siatkarki

Polki chcą zatrzeć złe wspomnienie z przegranego meczu z reprezentantkami Dominikany. Zadanie nie będzie jednak łatwe. Turczynki również pragną zwycięstwa. Sprawdźcie, o której i gdzie obejrzeć mecz Polska - Turcja podczas kobiecych mistrzostw świata w siatkówce.

Mecz Polska - Turcja to coś, na co czekają fanki i fani siatkówki w całym kraju. Polki uległy ostatnio reprezentantkom Dominikany i straciły na ich rzecz pozycję liderek w grupie B Mistrzostw Świata w Siatkówce Kobiet 2022. Nasze zawodniczki przegrały wynikiem 1:3. Dziś mierzą się z Turczynkami. Ten mecz do dla nich szansa na pokazanie, że porażka była tylko wypadkiem przy pracy. Zawodniczki z Turcji są jednak doświadczone i na pewno nie będą ułatwiać zadania podopiecznym Stefano Lavariniego. Jedno jest pewne - szykuje się emocjonujące starcie! Sprawdźcie, gdzie i o której oglądać mecz Polska - Turcja.

Siatkówka: Polska - Turcja. O której i gdzie oglądać mecz?

Spotkanie zaplanowano na 20:30. Transmisja TV meczu Polska - Turcja prowadzona będzie w TVP Sport oraz Polsat Sport. Mecz Polska - Turcja online obejrzeć będzie można na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz za pośrednictwem Polsat Box Go.

Iga Świątek w rozmowie po US Open