Matka uratowała dziecko przed UPROWADZENIEM - dosłownie wydarła je za auta porywacza [WIDEO]

Próba porwania
Autor: screen twitter.com/NYPDTips Próba porwania

Tylko dzięki błyskawicznej reakcji matki, jej dziecko uniknęło porwania. Krążące po sieci nagranie pokazuje moment próby uprowadzenia 5-letniego chłopczyka i waleczność jego mamy, która dosłownie wyrywa go z samochodu porywacza. Wideo znajdziecie w naszym artykule.

Matka ratuje swoje dziecko przed porywaczem - wideo pokazujące tę dramatyczną sytuację od kilku dni krąży po sieci! Wydarzenia te rozegrały się 15 lipca w Nowym Jorku, w dzielnicy Queens. W niedziele zaś wideo pokazano w serwisach internetowych BBC i innych telewizji. Na nagraniu z kamery monitoringu miejskiego widzimy bordowy samochód zaparkowany przy krawężniku. W pewnym momencie wysiada z niego mężczyzna, który podbiega do idącej chodnikiem matki z trojgiem dzieci i chwyta jedno z nich - 5-letniego chłopczyka. Porywacz wsadza dziecko do auta i próbuje odjechać. Do akcji błyskawicznie przystępuje matka chłopca.

Alicja Tchórz po odstrzeleniu z igrzysk: Muszę się skonsultować z psychiatrą

Wyciągnęła dziecko przez uchylone okno samochodu

Porywacz działał szybko, ale determinacja matki okazała się skuteczna. Dosłownie wyrwała syna z samochodu przez na wpół otwarte okno. W późniejszych wywiadach matka stwierdziła, że zrobiła tylko to, co musiała. W akcji pomagały też osoby postronne, które próbowały blokować samochód. Wszystko można zobaczyć na poniższym nagraniu.

Porywacza udało się zidentyfikować i aresztować. Jak się okazuje, miał wspólnika, którego również zarejestrowały kamery. Drugi mężczyzna wciąż jest poszukiwany.