morze i góry

i

Autor: pixabay.com

Majówka 2023 pogoda nad morzem i w górach. Długoterminowa prognoza na majówkę

2023-04-28 9:47

Jaka będzie pogoda na majówkę nad morzem i w górach? Czy Polacy mogą liczyć na błogi odpoczynek na łonie natury, czy jednak zaskoczy wszystkich deszcz? Prognoza pogody na majówkę 2023 jest już znana. Sprawdź, czy spędzisz weekend wygrzewając się w promieniach słońca, czy jednak spacerując z parasolem w ręku.

Spis treści

  1. Pogoda na majówkę 2023 nad morzem
  2. Pogoda na majówkę 2023 w górach

Pogoda na majówkę 2023 nad morzem i w górach, to informacje których poszukuje w ostatnim czasie wiele osób. Nie ma się czego dziwić, w końcu długi majowy weekend zbliża się wielkimi krokami. W tym roku majówka wypada bardzo korzystnie, ponieważ możemy odpoczywać nawet tydzień! Nie dość, że wielu Polaków rozpocznie majówkę w ostatni weekend kwietnia, to biorąc zaledwie trzy dni urlopu mogą delektować się tygodniowym wolnym. Zawsze gdy nadchodzi majówka, ludzie organizują sobie wolny czas. Wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, a także podróż nad morze lub w polskie góry. Tym razem nie jest inaczej i Polacy liczą na błogi wypoczynek na południu lub północy Polski. Jaka będzie pogoda na majówkę nad morzem i w górach? Synoptycy podali prognozę pogody!

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze pamiętasz polskie seriale lat 90.? "Ekstradycja", "13 posterunek" i inne

Karkówka czy kiełbasa z grilla? Majówka okiem Polaków #EwelinaPyta

Pogoda na majówkę 2023 nad morzem

Jaka będzie pogoda na majówkę nad polskim morzem? Polacy poszukują informacji na temat tego jaka będzie pogoda na majówkę w Gdyni, Gdańsku, Sopocie, a także innych nadmorskich miejscowościach. Niestety nie mamy dobrych wieści. IMGW przewiduje, że upałów nie należy się spodziewać. Temperatura będzie wahać się od 11 do 14 stopni Celsjusza. Przewidywane jest głównie zachmurzenie, natomiast opady deszczu mają pojawić się dopiero 3 maja, jednak w całym województwie pomorskim.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ile trwa majówka 2023? Długi weekend ucieszy Polaków!

Pogoda na majówkę 2023 w górach

Jaka będzie pogoda w górach na majówkę 2023? Pogoda w górach potrafi być zmienna. Synoptycy sugerują, że temperatura będzie dochodzić maksymalnie do 15 stopni Celsjusza. W niektórych regionach górskich niewykluczone są przelotne opady deszczu. Majówce w górach będzie towarzyszyć raczej zachmurzenie. Najprawdopodobniej jedynym słonecznym dniem na południu Polski będzie środa 3 maja. Pamiętajmy jednak, że pogoda uwielbia płatać figle i wszystko może się jeszcze zmienić.

QUIZ. To wie każdy prawdziwy master grilla. Obciach nie zdobyć 8/10 punktów!

Pytanie 1 z 10
Polacy mogą poszczycić się rekordem Guinnessa w grillowaniu. Ile osób grillowało jednocześnie, by rekord został pobity?