Majówka 2022: Jak pozbyć się komarów? Skuteczne sposoby! [LISTA]

Planujesz spędzić majówkę na zewnątrz i obawiasz się o komary? Niestety na przełomie maja i kwietnia, gdy robi się ciepło i jest wilgotno te owady zaczynają sezon na dręczenie ludzi. Owady mogą nas męczyć podczas majówkowego weekendu, ale nie muszą! Jak się pozbyć komarów? Przedstawiamy sprawdzone sposoby!

Pierwsze komary mogą pojawić się już w kwietniu! Wystarczy kilka dni wysokich temperatur, aby te wylęgły się. Jeżeli planujesz spędzić Majówkę 2022 na świeżym powietrzu, organizując grilla, albo ognisko to musisz liczyć się z tym, że nie opędzisz się od tych latających owadów! Sposobów na pozbycie się komarów jest sporo. Niektóre się naprawdę sprawdzają, a inne niestety mniej.

Majówka 2022. Sposoby na komary: prysznic i ognisko? Niekoniecznie

Tak jak w przypadku rozpalenia ogniska. Mimo że ogień powinien odstraszyć owady, te nadal latają nad naszymi głowami. Podobnie jest z kąpielą przed wyjściem. Szybki prysznic powinien pomóc, ponieważ zminimalizujemy zapach potu, który przyciąga owady. To jednak niekoniecznie się sprawdza, ponieważ szybko możemy się spocić na nowo. Jak się pozbyć się więc komarów? Sprawdź sprawdzone sposoby w naszym zestawieniu!

Jasnowidz o tym co czeka Polskę
Źródło: Majówka 2022: Jak pozbyć się komarów? Skuteczne sposoby! [LISTA]