Łukasz Wdowiak: wiek, dziewczyna, książka, wzrost, YouTube. Kim jest zawodnik High League?

i

Autor: Kadr z filmu ZOSTAŁEM OCHRONIARZEM z kanału YouTube LUKASTV Łukasz Wdowiak: wiek, dziewczyna, książka, wzrost, YouTube. Kim jest zawodnik High League?

Łukasz Wdowiak: wiek, dziewczyna, książka, wzrost, YouTube. Kim jest zawodnik High League?

2021-07-29 11:52

Łukasz Wdowiak to vloger, którego znacie z kanału LukasTV. Umieszcza produkcje wideo z ukrytej kamery. Jego pasją jest rozwój osobisty i tworzenie filmów oraz muzyki. Coraz częściej zaczynacie wyszukiwać informacji o tym influencerze w związku z jego walką w High League. Wszystkie informacje o Łukaszu Wdowiaku prezentujemy Wam poniżej.

Spis treści

  1. Łukasz Wdowiak: wiek
  2. Łukasz Wdowiak: dziewczyna
  3. Łukasz Wdowiak: książka
  4. Łukasz Wdowiak: wzrost
  5. Łukasz Wdowiak: YouTube

Łukasz Wdowiak: wiek, dziewczyna, książka, wzrost, Łódź, YouTube. Kim jest zawodnik High League? Łukasz Wdowiak znany jako LukasTV zyskał swoją popularność w serwisie YouTube dzięki prankowaniu ludzi na ulicach. Influencer zajmuje się różnego typu żartami i scenami, które mają na celu jedno - rozśmieszyć widza. Wdowiak jest pierwszym pranksterem w naszym kraju, który weźmie udział w pojedynku na zasadach MMA w trakcie gali Hight League. YouTuber pochodzi z Lublina, ale postanowił przeprowadzić się na wieś i od dłuższego czasu odpoczywa od zgiełku miasta. Jeżeli macie swoich ulubionych zawodników w trakcie tego wydarzenia to koniecznie sprawdźcie High League MMA 2021 - kiedy jest, gdzie i kto walczy? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK]. Wdowiak wydał również książkę Co ludzie o Tobie pomyślą?

High League 2021: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Cleo i Lexy Chaplin o Polskim Mexico
Sonda
High League 2021 - która walka jest najciekawsza?

Łukasz Wdowiak: wiek

Łukasz Wdowiak urodził się w 1994 roku. Co oznacza, że w 2021 roku będzie obchodził 27 urodziny.

Łukasz Wdowiak: dziewczyna

Łukasz Wdowiak w trakcie nagrywania filmu 100 numerów do dziewczyn poznał swoją dziewczynę. Jego wybranką serca została Sylwia Lisiecka, która także prowadzi swój kanał na YouTube.

Łukasz Wdowiak: książka

Książka Co ludzie o Tobie pomyślą to debiut literacki Wdowiaka. Znajdziecie w niej testowane ćwiczenia praktyczne, które są skuteczne i poradzą Wam jak od nieśmiałej osoby został pewnym siebie facetem lub kobietą.

Elite Fighters MMA 2021 - DATA, KARTA WALK, MIEJSCE, ZAWODNICY

Łukasz Wdowiak: wzrost

Wzrost i waga Łukasza Wdowiaka nie jest znana. Organizatorzy High League podadzą zapewne te informację tuż przed galą w trakcie konferencji.

Łukasz Wdowiak: YouTube

Łukasz Wdowiak ma swój własny kanał w serwisie YouTube. Subskrybuje go ponad 833 tysięcy osób. Najczęściej wrzuca filmy z róznych pranków na przypadkowych osobach.

Źródło: Łukasz Wdowiak: wiek, dziewczyna, książka, wzrost, YouTube. Kim jest zawodnik High League?