Lekarz

i

Autor: Pixabay

Lekarz zapowiada, że NIE BĘDZIE LECZYŁ niezaszczepionych. Pojawiła się kontrowersyjna tabliczka

2021-08-25 8:54

Lekarz umieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie, na którym stoi obok tabliczki z napisem "Od 1 października 2021 roku dr Valentine nie będzie przyjmował pacjentów, którzy nie są zaszczepieni przeciw COVID-19". Lekarz z kliniki w Mobile, w Alabamie będzie też wysłać listy do pacjentów.

Dr Valentine umieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcie, na którym stoi obok tabliczki z napisem "Od 1 października 2021 roku dr Valentine nie będzie przyjmował pacjentów, którzy nie są zaszczepieni przeciw COVID-19".

"The Birmingham News" informuje, że po tym jak lekarz umieścił powyższe zdjęcie na Facebooku, trzech jego niezaszczepionych pacjentów konsultowało się z nim w kwestii tego, gdzie mogą zaszczepić się przeciw COVID-19.

Dr Valentine zamierza wysłać list do swoich pacjentów, w którym poinformuje ich o decyzji w kwestii nieleczenia osób, które nie są zaszczepione na COVID-19.

"Nie mamy jeszcze leków na (tę) poważną chorobę (COVID-19), ale mamy świetny sposób na prewencję, szczepionki. Niestety wielu odmawia przyjęcia szczepionki i niektórzy kończą poważnie chorzy, lub umierają. Nie mogę zmusić i nie zmuszę nikogo do przyjęcia szczepionki, ale nie chcę też nadal patrzeć jak moi pacjenci cierpią i umierają z powodu choroby, której mogli uniknąć"

 - zamierza napisać w liście, cytowanym przez "The Birmingham News".

"Jeśli chcecie, bym nadal był waszym lekarzem, wystarczy dokumentacja szczepienia" - czytamy w dalszej części listu.

Medusa rozbił mercedesa. Zdradził szczegóły wypadku przed High League
Źródło: Lekarz zapowiada, że NIE BĘDZIE LECZYŁ niezaszczepionych. Pojawiła się kontrowersyjna tabliczka