Dzień Babci i Dziadka

i

Autor: pixabay.com

Kiedy jest Dzień Babci i Dziadka 2023? O tych datach nie można zapomnieć!

2023-01-21 9:26

Dzień Babci i Dzień Dziadka to dwie wyjątkowe daty w kalendarzu, które co roku pojawiają się właśnie w styczniu. Warto o nich pamiętać, by ruszyć do ukochanych seniorów z gorącymi życzeniami i prezentami. Kiedy dokładnie jest Dzień Babci i Dziadka w 2023 roku? To idealna okazja do podwójnego świętowania!

Spis treści

  1. Dzień Babci 2023 - data
  2. Dzień Dziadka 2023 - data

Dzień Babci i Dziadka 2023 - kiedy wypada? Data ciekawi wiele osób. Nie od dziś wiadomo, że babcia i dziadek kochają swoich wnuków najmocniej na świecie! To właśnie oni rozpieszczają ich domowymi obiadkami, przymykają oko na różnorakie wybryki, a gdy trzeba pomogą w tarapatach. Mimo podeszłego wieku, wiele polskich babć i dziadków, radzą sobie w tej roli znakomicie. Wielkimi krokami zbliża się ich święto, o którym nie można zapomnieć. W 2023 roku zarówno Dzień Babci, jak i Dzień Dziadka układa się w kalendarzu idealnie do świętowania. Sprawmy zatem wyjątkowy prezent swoim bliskim i ruszmy do nich z życzeniami!

ZOBACZ TAKŻE: Dzień Babci i Dziadka 2023 - PREZENTY od przedszkolaków, wnuków. Co podarować seniorom?

Za co Polacy kochają swoje babcie? Sonda z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzień Babci 2023 - data

Każda babcia niesamowicie cieszy się, że właśnie w styczniu widnieje w kalendarzu jej święto. To idealna okazja by podarować jej prezent od serca, a także złożyć najszczersze życzenia. Dzień Babci 2023 wypada 21 stycznia i jest to sobota. Warto kupić babci bukiet kwiatów, kosz ulubionych herbat i smakołyków, kalendarz ze zdjęciami wnuków lub miękki kocyk i świętować ten dzień na całego!

ZOBACZ TAKŻE: Wiersze dla babci i dziadka wspólne. Życzenia długie i krótkie od serca

Dzień Dziadka 2023 - data

Kiedy jest Dzień Dziadka 2023? Data ta jest również bardzo ważna i wypada dzień po dniu babci. Dzień Dziadka obchodzimy zatem 22 stycznia i w tym roku jest to niedziela. Każdy dziadek ucieszy się z życzeń, ciepłych skarpet, ulubionej kawy, kubka lub ciepłego swetra.

Typowe teksty babci i dziadka - czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 8
Weź sobie chleba do tej zupy