Hubert Hurkacz: Wimbledon 2021 - kiedy i z kim następny mecz?

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS Hubert Hurkacz: Wimbledon 2021 - kiedy i z kim następny mecz?(MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS)

2021-07-06 16:16

Hubert Hurkacz po kapitalnym występie na Wimbledonie nie będzie miał zbyt wiele czasu do świętowania. Polski tenisista w meczu 1/8 finału zwyciężył z wiceliderem światowego rankingu Daniiłem Miedwiedwiewem 2:6, 7:6(2), 3:6, 6:3, 6:3. W ćwierćfinale zmierzy się za to z prawdziwą legendą. Kiedy kolejny mecz Huberta Hurkacza?

Hubert Hurkacz: Wimbledon 2021 - kiedy i z kim następny mecz? Hubert Hurkacz zmierzył się z 25-letnim Miedwiediewem w Londynie. W poniedziałkowe popołudnie, 5 lipca 2021 roku, przeciwnik szybko przełamał serwis Hurkacza. Rosjanin dominował na korcie przy dłuższych wymianach. W czwartym secie przełomowym momentem dla polskiego tenisisty mógł być break point. Obaj zawodnicy długo grali na przewagi. ROsjanin utrzymał podanie i było 3:3, a za moment 4:3 dla Hurkacza, który wygrał gem serwisowy. Mecz na korcie numer 2, na którym nie ma zasuwanego dachu przerwano, ponieważ zaczął bardzo intensywnie padać deszcz. Organizatorzy poifnormowali, że mecz zostanie dokończony we wtorek, 6 lipca 2021 roku na korcie centralnym. Po dobie wygraną zapewnił sobie Hubert Hurkacz i jego przygoda w Londynie trwa dalej. W ćwierćfinale jednak nie trafi na łatwego przeciwnika. Z kim zagra Hurkacz? Kiedy kolejny mecz?

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ
Sonda
Czy Hubert Hurkacz wygra Wimbledon?

Hubert Hurkacz półfinał: Wimbledon 2021 - kiedy następny mecz?

Swój kolejny mecz na Wimbledonie w Londynie Hubert Hurkacz będzie mógł zagrać już w piątek, 9 lipca 2021 roku, o godzinie 14:30

Hubert Hurkacz półfinał: Wimbledon 2021 - z kim zagra?

Hurkacz przeszedł do historii Wimbledonu, ponieważ jako pierwszy wygrał z Federerem seta do zeta. O tym z kim nasz tenisista bęzie rywalizował przekonaliśmy się w środę, 7 lipca 2021 roku, wieczorową porą. Przeciwnikiem Polaka jest Matteo Berrettini.

Źródło: Hubert Hurkacz półfinał: Wimbledon 2021 - kiedy i z kim następny mecz?