Gang Swojaków w Biedronce. Jak zdobyć pluszaki?

i

Autor: Facebook/ Biedronka Gang Swojaków w Biedronce. Jak zdobyć pluszaki?

Gang Swojaków w Biedronce. Jak zdobyć maskotki?

2021-08-26 10:12

Były Świeżaki, Fajniaki, Słodziaki, a teraz nowe maskotki w biedronce to Swojaki. Do wyboru jest 12 zabawek. W sklepach pojawią się już niebawem. Sprawdźcie poniżej, jak wyglądają nowe Swojaki i co zrobić, aby je otrzymać.

Gang Swojaków w Biedronce pojawi się nie długo. To prawdziwa uczta dla dzieciaków, a walka o nowe maskotki na pewno będzie zacięta. Sklep potwierdził już oficjalnie informację o zabawkach i udostępnił w sieci spot reklamujący "Swojaki".

Swojaki przedstawiają zwierzęta zagrożone wyginięciem. Znajdziemy tutaj: wilka, rysia, sóweczkę, jeża, żubra, morświna, wiewiórkę Wiolę, raczka Romka, meduzę Milenę, bociana Bolka, sikorkę Sonię i żółwia Zenka. Zasady akcji są bardzo proste: za wydanie określonej sumy w sklepie otrzymamy naklejki, które trzeba naklejać na specjalnej ulotce. Gdy zbierze się wszystkie - można wymienić całą kolekcję na wybraną maskotkę.

Gang Swojaków - jak zdobyć maskotki?

Za każde wydane 50 zł klient otrzymuje jedną naklejkę. Wielokrotność 50 zł to dodatkowy 1 punkt. Zakup produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki "Kupuj co polskie" to kolejny 1 punkt za każde wydane 50 zł. Zakup polskich warzyw lub polskich owoców to również dodatkowy 1 punkt za każde wydane 50 zł. Oprócz tego, warto robić zakupy z kartą "Moja Biedronka" i korzystać z ofert specjalnych za minimum 10 zł - w obu przypadkach otrzymuje się także dodatkowe naklejki. Bocian Bolek, żółw Zenek, sikorka Sonia, raczek Romek, meduza Milena lub Wiewiórka Wiola wymagają aż 80 naklejek. Żubr, ryś, sówka, wilk, morświn i jeż będą do odebrania za 60 naklejek. 

Akcja trwa od 26.08 do 1.12.2021 r. Punkty można zbierać od 26.08 do 20.11.2021 r. Odbiór maskotek i książek do 1.12.2021 r. lub do wyczerpania zapasów.

QUIZ. Zwierzę czy roślina? 10 szybkich pytań, sprawdź swój wynik!

Pytanie 1 z 10
Epipremnum złociste
Źródło: Gang Swojaków w Biedronce. Jak zdobyć maskotki?