Fame MMA 10 - DATA: KIEDY będzie gala? Kto walczy na Fame MMA 10?

Fame MMA 10 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 10?
Autor: FAME MMA Fame MMA 10 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 10?

Fame MMA 10 - data interesuje przede wszystkim fanów głównych bohaterów. Kiedy jest Fame MMA 9? Kto walczy na gali? Przekonajcie się i poznajcie podstawowe informacje już teraz.

Spis treści

 1. Fame MMA 10 - data: kiedy jest gala?
 2. Fame MMA 10 - kiedy, kto walczy?

Fame MMA 10data: kiedy jest gala? Termin Fame MMA 10 interesuje kibiców ze względu na to, jak wygląda karta walk. Kto walczy na Fame MMA 10? Bohaterem wydarzenia jest Norman Parke, czyli legendarny zawodnik MMA, który skrzyżuje małe rękawice w pojedynku z Kasjuszem Życińskim. Parke Kasjo to walka na Fame MMA 10 o pieniądze, sztabkę złota, ale również honor i prestiż. W czasie jubileuszowej edycji wydarzenia z udziałem gwiazd internetu i muzyki ma pojawić się Marcin Dubiel. W oktagonie zamelduje się również Dawid Malczyński, którego rywalem w walce o pas będzie Adrian Polański. Kiedy jest Fame MMA 10? Data została już wyznaczona, a do wielkiego wydarzenia zostało niewiele czasu.

Fame MMA 10 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?

Fame MMA 10 - data: kiedy jest gala?

Kiedy jest Fame MMA 10? Data gali nie jest już tajemnicą. Wydarzenie odbędzie się miesiąc po dziewiątej odsłonie gali. Włodarze zdecydowali, że jubileuszowa Fame MMA odbędzie się w 15 maja 2021 roku. Tak jak kilka poprzednich wydarzeń federacji, tak i to, odbędzie się bez udziału kibiców.

Fame MMA 10 - kiedy, kto walczy?

Fame MMA odbędzie się 15 maja 2021. To duża dawka emocji. Wszystko za sprawą karty walk Fame MMA 10, która prezentuje się znakomicie. W okrągłej klatce pojawią się debiutanci, ale również gwiazdy znane ze wcześniejszych starć. Pierwszy raz na gali w roli zawodnika zobaczymy Mateusza Murańskiego czyli Adek z Lombardu. Jego rywalem będzie Arkadiusz Tańcula, także znany z serialu TV Puls. W oktagonie stanie także Dawid Malczyński, który będzie chciał obronić pas kategorii półśredniej. Malczyńskiemu spróbuje odebrać tytuł Adrian Polański. Na Fame MMA 10 hitem będzie również pojedynek Don Kasjo z Normanem Parke. W czasie Fame MMA 10 ma pojawić się również Marta Linkiewicz. 

 • Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński vs Norman Parke - walka wieczoru Fame MMA 10
 • Marcin Dubiel - Cezary Nykiel
 • Kamila Wybrańczyk - Marta Linkiewicz - pas mistrzowski kobiet
 • Dawid Malczyński vs Adrian 'Polak' Polański
 • Dawid 'Ambro' Ambroziak vs Piotr Szczurek
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik - Mateusz 'Haribo' Gąsiewski
 • Łukasz Lupa vs Gabriel 'Arab/' Al-Sulwi
 • Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek
 • Piotr Pająk vs Gamou Fall
 • Mateusz Murański vs Arkadiusz 'Aroy' Tańcula
Sonda
Fame MMA 10 - czy nie możesz się doczekać?
Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20