EURO 2021: Turcja - Włochy. O której oglądać? Gdzie będzie transmisja na żywo?

i

Autor: PIERO CRUCIATTI/LAPRESSE VIA AP EURO 2021: Turcja - Włochy. O której oglądać? Gdzie będzie transmisja na żywo? (PIERO CRUCIATTI/LAPRESSE VIA AP)

EURO 2020: Turcja - Włochy. Relacja na żywo minuta po minucie

2021-06-11 18:21

Turcja - Włochy to jedno z najbardziej emocjonujących spotkań, które czeka nas w trakcie Mistrzostw Europy 2021. Mecz otwarcia jest zawsze wielkim stresem dla piłkarzy obydwu drużyn. Zapraszamy na relacje minuta po minucie.

EURO 2021: Turcja - Włochy. Relacja na żywo. Po raz pierwszy w historii Mistrzostw Europy oficjalny mecz otwarcia miał miejsce w 1980 roku. Czechosłowacja przegrała wtedy z RFN 0:1 w stolicy Włoch. Od turnieju, który organizowany był we Francji w 1984 roku jako pierwsze spotkanie rozgrywa zespół gospodarzy. Do tej pory dwukrotnie doznał porażki. Było to w 2004, Portugalia uległa Grecji 1:2, a w 2008 roku Szwajcaria przegrała z Czechami 0:1. Co ciekawe, w trakcie meczu otwarcia na Stadionie Narodowym w Warszawie w 2012 roku Polska zremisowała z Grecją 1:1. Prezentujemy Wam również pełną listę meczy otwarcia wraz z wynikami:

• 10.06.1988, Niemcy - Włochy 1:1 (0:0)
  • 10.06.1992, Szwecja - Francja 1:1 (1:0)
  • 08.06.1996, Anglia - Szwajcaria 1:1 (1:0)
  • 10.06.2000, Belgia - Szwecja 2:1 (1:0)
  • 12.06.2004, Grecja - Portugalia 2:1 (1:0)
  • 07.06.2008, Czechy - Szwajcaria 1:0 (0:0)
  • 08.06.2012, Polska - Grecja 1:1 (1:0)
  • 10.06.2016, Francja - Rumunia 2:1 (0:0)

Zapraszamy na relacje na żywo pod materiałem wideo.

Euro 2021. GRUPA A: MECZE NA ŻYWO. WYNIKI. Kto z kim gra? [GODZINA, TRANSMISJA, WYNIKI]

Największe piłkarskie hity wszechczasów!