Euro 2020: polska kadra w drodze do Hiszpanii. Czy zagrają wszyscy piłkarze?

i

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS Euro 2020: polska kadra w drodze do Hiszpanii. Czy zagrają wszyscy piłkarze? (PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS)

Euro 2020: polska kadra w drodze do Hiszpanii. Czy zagrają wszyscy piłkarze?

2021-06-18 12:49

Zgodnie z procedurami UEFA wyniki badań na koronawirusa muszą być jak najbardziej aktualne. Dlatego przed podróżą z Gdańska do Hiszpanii polska kadra przeszła testy. Jakie są wyniki? Czy wszyscy piłkarze pojadą do Hiszpanii?

Euro 2020: polska kadra w drodze do Hiszpanii. Czy zagrają wszyscy piłkarze? W sobotę, 19 czerwca 2021 roku, zaplanowany jest kolejny mecz w ramach grupy E, w której znajdują się Polacy. Pierwsze spotkanie biało-czerwoni przegrali 1:2 ze Słowacją. Hiszpania ze Szwecją za to zremisowała 0:0. Nie zmienia to faktu, że nasza drużyna jest na ostatnim miejscu w tabeli. Według specjalistów remis, bądź wygrana daje cień szansy, na wyjście do 1/8 finału.

Euro 2020: Hiszpania - Polska. Prezenterzy SuperNovej przewidują wynik meczu. Kto wygra?

Największe piłkarskie hity wszechczasów!

Euro 2020: piłkarze przeszli testy na koronawirusa. Jaki wynik?

Wszystkie wyniki na COVID-19 przeprowadzone w polskiej kadrze przed sobotnim meczem mistrzostw Europy z Hiszpanią dały wynik negatywny - poinformował PAP team menedżer reprezentacji Jakub Kwiatkowski. Piłkarze w piątkowe przedpołudnie wylecieli do Sewilli. Wyniki u każdego są negatywne. Jeżeli chodzi o kontuzje, wszyscy piłkarze, z wyjątkiem Łukasza Fabiańskiego (uraz mięśniowy - PAP), są zdrowi - przekazał tuż przed wylotem team menedżer reprezentacji. Jak dodał, do Hiszpanii udała się cała kadra, łącznie z bramkarzem West Ham United. Na piątkowy wieczór (godz. 19.15) zaplanowano w Sewilli wideokonferencję z selekcjonerem Paulo Sousą i obrońcą Kamilem Glikiem. Następnie biało-czerwoni wybiegną na trening. Sobotnie spotkanie w Sewilli rozpocznie się o godz. 21. Nie może wystąpić w nim Grzegorz Krychowiak, który zobaczył dwie żółte kartki (w konsekwencji czerwoną) w przegranym 1:2 meczu ze Słowacją w Sankt Petersburgu. Na zakończeniem grupy E Polacy zagrają 23 czerwca w Sankt Petersburgu ze Szwecją. (PAP)