Egzamin ósmoklasisty 2022 WYNIKI - problemy z logowaniem. Czemu nie można sprawdzić wyników?

2022-06-22 14:42 Ewelina Kulasza
arkusz
Autor: pixabay.com

Młodzież z ósmych klas ma za sobą najważniejszy egzamin, czyli egzamin ósmoklasisty, który trwał aż trzy dni. Uczniowie zmierzyli się z językiem polskim, matematyką i językiem obcym nowożytnym. Kiedy będą dostępne wyniki i jak je sprawdzić? Co zrobić, gdy pojawią się problemy z logowaniem? Sprawdź co robić w takiej sytuacji.

Egzamin ósmoklasisty 2022 przeszedł już do historii. Młodzież przez trzy dni od 24 do 26 maja włącznie, sprawdzała swoją wiedzę z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego. Przypomnijmy, że łącznie w tym roku do testów ósmych klas podeszło ponad 502 600 uczniów z prawie 12 600 szkół. Oprócz tego swoją wiedzę sprawdziło także około 7 150 uczniów, którzy są obywatelami Ukrainy. Po gorącym maratonie z egzaminami, uczniowie z niecierpliwością wyczekują wyników. Kiedy i gdzie będą dostępne? Jak je sprawdzić? Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 będą dostępne w piątek 1 lipca 2022 roku. Co jeśli wystąpią problemy z logowaniem?

Egzamin ósmoklasisty 2022 - kiedy i gdzie sprawdzić WYNIKI? Kiedy będą wyniki testów?

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Egzamin ósmoklasisty 2022 - gdzie sprawdzić WYNIKI?

W jaki sposób sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022? Uczniowie będą mogli sprawdzić je drogą elektroniczną, poprzez zalogowanie się na indywidualne konto na właściwej stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE). Jak to zrobić? To banalnie proste! Wystarczy zalogować się własnym numerem PESEL, oraz podać hasło, które nauczyciele rozdawali każdemu na specjalnej kartce w szkole.

Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka najłatwiejsza od lat? Czy będzie wysoka zdawalność?

Egzamin ósmoklasisty 2022 WYNIKI - problemy z logowaniem

Chcesz sprawdzić wyniki egzaminu ósmoklasisty, ale masz problemy z logowaniem? Spokojnie, nic złego się nie dzieje. Jeśli strona długo się wczytuje lub po prostu nie działa, to prawdopodobnie jest przeciążona. Należy chwilę odczekać i zalogować się ponownie. Pamiętaj również by wpisać poprawny login i hasło, jeśli popełnisz błąd lub przekręcisz cyferkę numeru PESEL, również Twoje logowanie może zakończyć się niepowodzeniem.

Nie pamiętasz hasła do swojego konta lub zgubiłeś karteczkę, którą otrzymałeś od nauczyciela w szkole? To żaden problem. W razie zgubienia hasła do serwisu OBIEG, które potrzebne jest do sprawdzenia wyniku egzaminu ósmoklasisty, należy zgłosić się do dyrektora szkoły, który ma możliwość ponownie go wygenerować.

Sonda
Czy egzamin ósmoklasisty to dobry pomysł na sprawdzenie wiedzy ucznia?