Znani dla Psierocinca

i

Autor: Materiały prasowe

Wydarzenie

Znani dla Psierocińca, czyli II edycja Akcji Charytatywnej

2023-09-29 12:07

Fundacja Psierociniec organizuje 30 września 2023 roku kolejną galę z okazji II edycji Akcji Charytatywnej: „Znani dla Psierocinca”. Szykuje się niesamowite wydarzenie, na którym pojawią się znani i lubiani.

Fundacja Psierociniec organizuje 30 września 2023 r. kolejną galę z okazji II edycji Akcji Charytatywnej: „Znani dla Psierocinca”. Szykuje się niesamowite wydarzenie, na którym pojawią się znani i lubiani.

Będzie to wyjątkowa impreza, podczas której organizatorzy zaprezentują wszystkim swoje dzieło - kalendarz na rok 2024, z którego dochód będzie przeznaczony w całości na utrzymanie podopiecznych Fundacji Psierociniec oraz na budowę wymarzonego ośrodka pod lasem.

Postanowiliśmy w tym roku zestawić w kalendarzu znane osoby z różnych branż. Ten kalendarz będzie inny niż wszystkie. Przy wjeździe do naszego ośrodka stoi napis "Tu zaczyna się inna bajka" i ten kalendarz także będzie taką inną bajką, w której bohaterów łączy wyłącznie miłość do zwierząt. I to jest najpiękniejsze.

Emeryci nie mają złudzeń - PiS wygra wybory! Za to kochają Jarosława Kaczyńskiego #EwelinaPyta

Podczas gali pojawią się znane osobistości. Będą to między innymi uczestnicy projektu: Mariusz Mario Dziurleja, Karolina Pilarczyk, Ewa i Tomasz Lubert, Kasia Bujakiewicz, Mateusz Damięcki, Anna Jarosik, Baron, Sandra Kubicka, Alicja Błaszczyk, Kamil Lemieszewski, Akop Szostak, Kasia Moś, Bracia Collins, Marta Krupa, Damian Kulec, Łukasz Urbański, Joanna Krupa, Alżbeta Leńska, Ewa Kępys, Dorota Gardias, Marek Kaliszuk.

Pomysłodawczyni kalendarza, czyli Olga Dobiecka zadbała także o wrażenia artystyczne - imprezę uświetni występ Doroty Gardias Acoustic Trio. Podczas Gali zostanie również ogłoszeni kolejni Ambasadorzy Psierocińca. Gala jest imprezą zamkniętą, tylko z zaproszeniami.