Złote Tarasy:  Kolejny tragiczny wypadek w galerii handlowej

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Złote Tarasy: Kolejny tragiczny wypadek w galerii handlowej

Złote Tarasy: Kolejny tragiczny wypadek w galerii handlowej

2021-11-02 16:03

Tragiczny wypadek w galerii handlowej Złote Tarasy w centrum Warszawy. Kobieta spadła z wysokości. Nie udało się jej uratować. Podobny przypadek odnotowano kilka dni temu.

Tragedia w Złotych Tarasach. Jak informują nasi czytelnicy, kobieta spadła ze znacznej wysokości. - Kiedy byliśmy na miejscu, była już w karetce - informują. Według wstępnych informacji, kobieta przeżyła. Policja przekazała jednak tragiczną wiadomość.

- Do zdarzenia doszło około godziny 14.30 w jednym z centrów handlowych. Wiemy już, że z poziomu +4 na poziom -1 upadła młoda kobieta, w wieku około 40 lat. Poniosła niestety śmierć na miejscu. Pracują i policjanci i prokurator - tłumaczy Robert Szumiata z  Komendy Stołecznej Policji.

Czytaj także: Bójka w Złotych Tarasach: młodzież kontra ochroniarze i policja [VIDEO]

Kolejny taki przypadek

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, do zdarzenia doszło w bardzo podobny sposób, jak ostatnio. W czwartek 28 października, także w Złotych Tarasach, z ostatniego piętra galerii spadł mężczyzna. Prawdopodobnie dostał ataku padaczki, gdy zjeżdżał ruchomymi schodami. To sprawiło, że mężczyzna wypadł przez barierkę i spadł z wysokości około 12 metrów. Jak poinformował  Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, mężczyzna zginął na miejscu.

Według policji mężczyzna miał ok. 40 lat. Jak jednak zaznaczono, wiek określono jedynie na podstawie wizualnej oceny, bo policja nie dysponuje danymi osobowymi ofiary. Stołeczna policja poinformowała, że ustalane są okoliczności zdarzenia. Czynności prowadzone będą z udziałem prokuratora.

Źródło: Złote Tarasy: Kolejny tragiczny wypadek w galerii handlowej. Kobieta spadła z wysokości