Dziadek do orzechów

i

Autor: materiały prasowe

TO TRZEBA ZOBACZYĆ

Zanurz się w świątecznej opowieści "Dziadek do orzechów" w niespotykanej dotąd oprawie

2023-11-15 9:56

Art Box nie zwalnia tempa i wciąż dostarcza swojej publiczności niezapomnianej rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Po spektakularnych wystawach Retro Warszawa, Save the planet- Ocalmy planetę i Immersive Monet & Impressionists, które obejrzały dziesiątki tysięcy widzów, pora na prawdziwie świąteczną opowieść pełną cudów!

Śnieg za oknem, ciepło kominka, pachnąca choinka i historia dzielnej Klary walczącej z Królem Myszy w baśniowej opowieści wzbogaconej piękną muzyką – Dziadek do orzechów. Zimowy cud to idealna propozycja dla całej rodziny! Immersyjne, czyli pozwalająca w pełni zanurzyć się w wykreowanym świecie, multisensoryczne wydarzenie oparte jest na słynnym balecie Piotra Czajkowskiego. Tym razem klasyczną opowieść zobaczycie w spektakularnym, disneyowskim stylu!

Balet opowiada przygody siedmioletniej Klary, która podczas nocy bożonarodzeniowej znajduje pod choinką dziadka do orzechów. Ze wszystkich prezentów ten podoba jej się najbardziej, więc zabiera go do swojego domku dla latek. Dziewczynka zasypia i śni o Krainie Słodyczy, w której razem z Księciem, w którego zmienił się Dziadek, musi stawić czoła złowrogiemu Królowi Myszy. Ten siedmiogłowy uzurpator chce zagarnąć dla siebie wszystkie słodycze! Czy mu się to uda?

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

Dziadek do orzechów - Art Box Experience

Zanurz się w świątecznej opowieści "Dziadek do orzechów" w niespotykanej dotąd oprawie. Niesamowity spektakl odbędzie się już 17 października w Art Box Experience. Oprócz tego dla rodzin czekają także warsztaty, które odbywają się w niedzielę o godz. 11:00. Aktualne dni i godziny otwarcia znajdziesz na stronie Art Box Experience, w zakładce Wizyta: Wizyta – ArtBox Experience