Tramwaj LEGO

i

Autor: Materiały prasowe LEGO

Wsiadaj i daj się zabrać do krainy kreatywności! Marka LEGO i Mikołaj zapraszają do stolicy

2022-11-17 19:41

Ani jesienny deszcz, ani chłód nie są w stanie przegonić dobrego humoru podczas takiej podróży! Choć Mikołajki dopiero w grudniu, już teraz w Warszawie można poczuć świąteczny klimat, spotkać Mikołaja i zdobyć szansę na wyjątkowe prezenty. Wszystko za sprawą magicznej linii tramwajowej, którą w stolicy napędza LEGO.

Tej okazji nie można przegapić. Do 5 grudnia w Warszawie można przejechać się po mieście specjalnym tramwajem LEGO, gdzie na dużych i małych czeka sporo atrakcji! Od razu należy podkreślić, że to tramwaj dla wszystkich. Wstęp na pokład jest darmowy, a osoby z wózkami lub z niepełnosprawnością mogą liczyć na pomocników, którzy będą asystować i ułatwiać poruszanie się.

Tramwaj LEGO w Warszawie

Na pokładzie możemy spotkać samego Mikołaja, z którym umówimy się na prezenty i zrobimy sobie pamiątkowe super selfie. To nie wszystko! W tramwaju będzie można także wypełnić i wysłać za darmo Pocztą Polską specjalny list właśnie do Mikołaja. Każdy list weźmie udział w konkursie, gdzie nagrodami są zestawy LEGO, a główną nagroda jest voucher na wyprawę do LEGOLANDU dla całej rodziny o wartości 25 000 złotych. Oprócz Mikołaja w tramwaju ma pojawiać się także Kai, bohater popularnej serii LEGO Ninjago.

Tramwaj LEGO

i

Autor: Materiały prasowe LEGO

Tramwaj LEGO startuje z zajezdni Ratuszowa–ZOO, następnie mostem gdańskim jedzie w kierunku Westfield Arkadia, potem skręca w ulicę Stawki i kieruje się w stronę Placu Bankowego. Dalszy etap jego trasy to ulica Marszałkowska, skręt przy Placu Zbawiciela w Nowowiejską i dalej w Aleję Niepodległości do Rakowieckiej, Wołoskiej i zajezdni przy Woronicza. Tu ważna uwaga, w weekendy tramwaj jeździ dalej, bo aż do PKP Służewiec, a więc ma po drodze galerię Westfield Mokotów, gdzie znajduje się sklep marki LEGO. Proszę wsiadać, drzwi zamykać i ruszamy do krainy kreatywności!

Tramwaj LEGO

i

Autor: Materiały prasowe LEGO