Wizz Air ogłasza nowe trasy z Polski. Zachęci pasażerów niskimi cenami?

i

Autor: pixabay.com Wizz Air ogłasza nowe trasy z Polski. Zachęci pasażerów niskimi cenami?

Wizz Air ogłasza nowe trasy z Polski. Zachęci pasażerów niskimi cenami? [LISTA POŁĄCZEŃ]

2022-09-29 12:46

Wizz Air ogłasza listę nowych połączeń z Polski. Chodzi o pięć polskich portów lotniczych. Firma próbuje zachęcić pasażerów do podróży niskimi cenami biletów. Sprawdź listę nowych połączeń!

Wizz Air ogłasza nowe połączenia do Polski

Wizz Air ogłasza dodanie pięciu nowych tras z Polski do Leeds. Linia rozpocznie loty do Leeds/Bradford, najnowszego miejsca docelowego w Wielkiej Brytanii z:

  • Gdańska,
  • Krakowa,
  • Katowic,
  • Wrocławia
  • i Warszawy.

Najnowsze trasy będą dostępne przez cały rok począwszy od 31 października 2022. Bilety już dostępne w sprzedaży na wizzair.comoraz przez aplikację mobilną w cenie od 69 zł

Czytaj także: Przebudowa na Lotnisku Warszawa Modlin. Co się zmieniło?

Wizz Air stale rozwija swoją siatkę połączeń i ofertę dla polskich klientów. Z Polski linia lotnicza oferuje obecnie loty do Wielkiej Brytanii z 11 lotnisk, łącząc polskie miasta z wieloma aglomeracjami w Wielkiej Brytanii, co pozwala Polakom podróżować w celach turystycznych, ale także do pracy i aby odwiedzać rodziny i przyjaciół.

Leeds położone w Wielkiej Brytanii jest największym miastem w hrabstwie West Yorkshire. Miasto przyciąga turystów wspaniałą architekturą, wieloma muzeami, kawiarniami, restauracjami i teatrami. Leeds to także miasto zakupów, życia nocnego, uniwersytetów i sportu.

Evelin Jeckel, Network Officer w Wizz Air, powiedziała: - Stale dążymy do rozszerzenia naszej siatki połączeń z Polski, oferując kierunki w Europie i poza nią. Leeds to nasza najnowsza destynacja z Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Warszawy, z której nasi polscy klienci mogą korzystać dzięki niskim cenom i nowoczesnym samolotom. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie pasażerów na pokładach samolotów WIZZ z Polski do Leeds - dodała.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Jakie to państwo? Czy jedna podpowiedź wystarczy Ci, by zdobyć komplet?

Pytanie 1 z 15
Jakie państwo jest nazywane "krajem Tulipanów"?
Pompa ciepła - co trzeba o niej wiedzieć
Źródło: Wizz Air ogłasza nowe trasy z Polski. Zachęci pasażerów niskimi cenami? [LISTA POŁĄCZEŃ]