Wampiriada

i

Autor: www.wampiriada.info Wampiriada

WAMPIRIADA 2021 - Niezależne Zrzeszenie Studentów SGH zachęca do oddawania krwi!

2021-11-16 12:31

Ten wyjątkowy projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów ma zachęcić nas wszystkich do niesienia bezinteresownej pomocy poprzez oddawanie krwi, zapisy do bazy dawców szpiku oraz szerzenie idei ratowania życia. Dowiedzcie się, kiedy jest Wampiriada 2021.

Wampiriada 2021 - kiedy jest finał akcji studenckiego honorowego krwiodawstwa? Takie pytanie mogą zadać wszystkie osoby, którym bliskie są idee projektu. To bezinteresowne pomaganie innym poprzez oddawanie krwi, zapisy do bazy dawców szpiku oraz szerzenie wiedzy na temat ratowania życia. Niezależne Zrzeszenie Studentów prowadzi swoją akcję cały rok we wszystkich dużych miastach uniwersyteckich, a jej zwieńczeniem jest finał Wampiriardy organizowany w metropolii, która w danym roku jest siedzibą Centrum Krajowego Projektu. Tym razem jest to Warszawa, a przygotowaniem wydarzenia zajmują się studenci i studentki Szkoły Głównej Handlowej. W dalszej części artykułu poznacie datę tegorocznej Wampiriady w Warszawie.

Tak modernizują dworzec Warszawa Zachodnia. Potężna inwestycja

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Wampiriada 2021 z NZS SGH - data finału akcji

Główny cel Wampiriady to pokazywanie, jak wiele możemy zrobić dla drugiego człowieka oddając krew lub szpik kostny. Udział wziąć mogą nie tylko krwiodawcy i krwiodawczynie, ale też wszyscy ci, którzy chcą szerzyć wiedzę na temat tego rodzaju pomocy. Tegoroczny finał Wampiriady, organizowany przez NZS SGH, odbywa się w dniach 6, 7, 8 grudnia 2021. Studenci i studentki obiecują wiele dodatkowych konkursów oraz atrakcji i zachęcają do śledzenia informacji nt. Wampiriady 2021 w mediach społecznościowych.

Źródło: WAMPIRIADA 2021 - Niezależne Zrzeszenie Studentów SGH zachęca do oddawania krwi!