Ursynowskie Karaoke

i

Autor: materiały prasowe Ursynowskie Karaoke

CIEKAWOSTKI

Ursynowskie Karaoke, czyli atrakcje dla dzieci i dorosłych. Sprawdź szczegóły

2023-06-27 13:06

Śpiewać każdy może, czyli Ursynowskie Karaoke. Już w te wakacje odbędzie się niesamowite wydarzenie dla małych i dużych. Sprawdźcie co organizatorzy przygotowali dla Was na tej muzycznej imprezie.

Śpiewać każdy może, czyli Ursynowskie Karaoke. Idealna rozrywka dla lubiących muzykę, śpiew i dobrą zabawę. W tym roku na Ursynowskie Karaoke zaprasza w dwa sobotnie popołudnia: 1 lipca i 5 sierpnia. Start o godzinie 16.00, a koniec zabawy o godzinie 21.00.

Na Ursynowskie Karaoke zapraszamy 1 lipca, na teren zieleni Olkówek (w pobliżu Metra Ursynów) oraz 5 sierpnia przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b).

- Byłem na każdym usrynowskim karaoke i wiem, że zawsze jest to świetna zabawa. Nawet dla tych, którzy nie są profesjonalistami. Każdemu dodajemy otuchy i pomagamy. A taki występ pamięta się później długo. Pozostaje tylko trzymać kciuki za dobrą pogodę – mówi zastępca burmistrza Ursynowa, Klaudiusz Ostrowski.

Ursynowskie Karaoke to wydarzenie zarówno dla tych, którym śpiew i występy publiczne przychodzą z łatwością oraz dla tych, którzy chcieliby dopiero spróbować swoich sił. Dlatego zapewniamy wsparcie śpiewających animatorek oraz profesjonalnego DJ-a. Poza tym można nie tylko pośpiewać, ale również potańczyć na „dechach” w rytm najlepszych przebojów. Nie zapominamy o najmłodszych, na których będą czekały liczne atrakcje – dmuchańce, konkursy i zabawy. Podczas wydarzenia dostępna będzie odpłatna strefa gastronomiczna.

Ursynowskie Karaoke realizowane jest z inicjatywy Komisji Kultury, Komunikacji Społecznej i Przedsiębiorczości Rady Dzielnicy Ursynów.

Ursynowskie Karaoke

i

Autor: materiały prasowe Ursynowskie Karaoke
Marcin Czerwiński zabrał do Radia SuperNova TRZY psy - wywiad