SuperLato 2021 w Trzebnicy! Gdzie wybrać się ze znajomymi?

i

Autor: Radio SuperNova

SuperLato 2021 w Warszawie! Gdzie wybrać się ze znajomymi?

2021-08-02 10:52

Ekipa SuperLata Radia SuperNova będzie miała dla Was mnóstwo atrakcji na wakacje 2021. Przez całe dwa miesiące pojawimy się wszędzie tam, gdzie warto zajrzeć w trakcie urlopu. Będziemy mieli dla Was również najgorętsze wejściówki do miejsc w Waszych miastach. Gdzie wybrać się ze znajomymi?

SuperLato 2021 w Warszawie! Gdzie wybrać się ze znajomymi? To będą niesamowite wakacje, które będziecie mieli okazję spędzić razem z Radiem SuperNova Warszawa. Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji. Nasza stacja pojawi się wszędzie tam, gdzie coś się dzieje w Warszawie. Z SuperNovej dowiecie się co w trawie piszczy i gdzie wybrać się ze znajomymi na wypoczynek. Do tego mamy mnóstwo wejściówek do najgorętszych miejsc w regionie!

B.R.O o współpracy z Ekipą i swoim nowym singlu

SuperLato 2021: sprawdź dzisiaj co robić w Warsawie!

  • Mam też coś dla amatorów pływania. Przy Jeziorze nad Balatonem oraz Kamionkowskim możecie bezpłatnie wypożyczyć kajaki. Pływać można od czwartku do niedzieli. Rezerwacja na stronie organizatora.
  • W ten weekend do Centrum Praskiego Koneser powraca festiwal Przerób My. Zobaczycie tam jak powstaje rękodzieło, weźmiecie udział w pokazach i warsztatach. Dodatkowo Na miejscu będziecie mogli nabyć niepowtarzalne pamiątki, twórcy będą mieli dla was ręcznie wyrabiane torby, biżuterię, meble, a nawet naturalne kosmetyki. Start o 11 w sobotę.
  • Każdego dnia możecie odwiedzać park rozrywki Julinek. Tam jak zawsze świetna zabawa w szczególności dla waszych pociech. W ten weekend czekać będą na was strażacy którzy powiedzą i pokażą jak bezpiecznie spędzić wakacje. W programie również spektakularne występy trójki rodzeństwa warto to zobaczyć. Do Julinka mamy dla was bilety. piszcie na adres promocja@radiosupernova.pl. Więcej informacji już za godzinę