Strażacki weekend w Parku Rozrywki Julinek. Spędź bezpiecznie wakacje i zadbaj o bliskich

2021-07-07 6:29 Jakub Adamiak
Strażacki weekend w Parku Rozrywki Julinek. Spędź bezpiecznie wakacje i zadbaj o bliskich
Autor: Materiały prasowe Parku Rozrywki Julinek Strażacki weekend w Parku Rozrywki Julinek. Spędź bezpiecznie wakacje i zadbaj o bliskich

Ten weekend poświęcimy głównie na edukację jak dbać o bezpieczeństwo – swoje i bliskich. Będzie spotkanie ze strażakami, prezentacja wozu bojowego, sprzętu strażackiego,  możliwość zrobienia zdjęcia przy wozie oraz akcja gaśnicza! Oprócz tego mnóstwo atrakcji i widowisk dla całej rodziny.

W strefie artystycznej nie zabraknie edukacyjno-profilaktycznych spektakli, podkreślających kwestie bezpieczeństwa. W (Nie)bezpiecznym show zobaczycie trójkę rodzeństwa, którzy zostają sami w domu. Nudzą się okropnie, aż...jedno z nich znajduje na strychu zaczarowaną kulę! W Dużej Arenie widzowie zobaczą dynamiczną żonglerkę, akrobatykę w kole cyra, taniec z hula hoop, czy drabinę ekwilibrystyczną! Występują Matylda Górska, Grzegorz Jastrzębski i Krzysztof Kostera. Na spragnionych wrażeń czeka jak zawsze mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu, park linowy, dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, minigolf i całkowicie nowe wesołe miasteczko.

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!
Źródło: Strażacki weekend w Parku Rozrywki Julinek. Spędź bezpiecznie wakacje i zadbaj o bliskich